løveprinsen <3 Skrevet 27. august 2007 #1 Skrevet 27. august 2007 Kanskje vi kan følge hverandre? Er så spennende og langdryg tiden fra EL til IKM. Synes det er godt å ha noen å "snakke" med. Ettersom prøvingen er hemmelig for mine andre venner er dere her inne supre å ha:-)
LilleFrøkenL Skrevet 27. august 2007 #2 Skrevet 27. august 2007 hei hei jeg har ikm rundt den 8 sept..evighet til:)
malise Skrevet 28. august 2007 #3 Skrevet 28. august 2007 Jeg har ikm ca 7. el 8. september. Hadde en sa i mars, men er skikklig klar for ny spire. Tiden går altfor sakte. Burde egentlig ikke være så mye inne på bim, blir jo så opphengt, men men. Ikke lett å la være heller.
Mammaen til Daniel og Ida :O) Skrevet 28. august 2007 #4 Skrevet 28. august 2007 Tror jeg har IKM den 7 eller den 8. Mistet i SA i begynnelsen av august og kan ikke vente med å bli gravid igjen. Tiden går så saaaaakte.... ;O)
norddame Skrevet 28. august 2007 #5 Skrevet 28. august 2007 Jeg har også IKM 7 september. Syns også det tar så lang tid fra vi prøver til vi kan teste. Lykke til alle sammen.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå