Birthen Skrevet 27. august 2007 #1 Skrevet 27. august 2007 Er såååå spent! Og spent på om det er en eller flere der inne.... :-)
jente08&jente2010<3 Skrevet 27. august 2007 #2 Skrevet 27. august 2007 ønsker deg lykke til jeg:) så får du gi oss en oppdatering!
Bea har snart 4 barn? Skrevet 27. august 2007 #3 Skrevet 27. august 2007 ja lykke til med det.... kan si eg var lettet når det bare var enher.... korfor tror du det er fler?
Birthen Skrevet 27. august 2007 Forfatter #4 Skrevet 27. august 2007 Takk for det! :-) Magen er mye mye mye større enn den var med de to forrige på denne tiden.. Vet jo at man kan bli større når man venter nummer tre, men blir ikke forundret hvis de ser nummer fire der inne også.... Alle sier at jeg har så fin liten mage, helt til jeg sier at jeg bare er 4 måneder på vei... Oi! sier de da... ;-)
Erisa* Skrevet 27. august 2007 #5 Skrevet 27. august 2007 ja, jeg har tenkt på deg i dag, at nå er du vel spent:) Gleder meg til å få se bilde! Ville dere vite kjønnet?
Birthen Skrevet 27. august 2007 Forfatter #6 Skrevet 27. august 2007 Er kjempespent! Tenkte vi skulle vite kjønnet, men ha deet som vår lille hemmelighet. Så får vi se hvor mange dager det går før en av oss røper det. :-)
Bea har snart 4 barn? Skrevet 27. august 2007 #7 Skrevet 27. august 2007 Alle sa/sier til meg og at eg er/var så stor ... men det var bare en og eg ble satt 10dager tilbake på ultraen. Men en jordmor eg kjenner sier eg er ikkje så stor og desuten at det er mye lettere å låse opp en ballong somhar vært blåst opp 3ganger før en en som aldri har det........................................ Ka du har fra før da? to av samme kjønn?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå