Mamsen&2Gull Skrevet 27. august 2007 #1 Skrevet 27. august 2007 Noen ganger når jeg skal tørke meg nedentil etter dobesøk, så er det mye slim på dopapiret.. (litt gul/grønt). Er det normalt, og hva i huleste er det? Kommer mer hvis jeg er mye i aktivitet.. Hmmm.. Takknemlig for alle svar:)
Erisa* Skrevet 27. august 2007 #2 Skrevet 27. august 2007 Er ikke det bare utflod fra skjeden, da? Jeg har sånn innimellom jeg også, og har tenkt det bare har vært vaginalt slim. Mer ved økt aktivitetsnivå hos meg også, og det tenker jeg kan ha sammenheng med økt blodsirkulasjon og muskelaktivitet, som fører til at det presses ut liksom? Bare ville teorier her, altså!
Verdens peneste gutter er mine Skrevet 27. august 2007 #3 Skrevet 27. august 2007 Hormonforandringer gi økt utflod sa legen min til meg for en uke siden
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå