tone med ny spire :) Skrevet 27. august 2007 #1 Skrevet 27. august 2007 GRAVID!!! Klarte i dag ikke vente lengre på å teste. IKM i morgen tror jeg men ingen tegn til at det skal komme besøk av TR. Så jeg krysser fingrene og håper det går bra denne gangen.
Mammaen til Daniel og Ida :O) Skrevet 27. august 2007 #2 Skrevet 27. august 2007 Gratulere så masse. Alltid hyggelig med jenter som blir gravide etter en sa. Mistet selv i begynnelsen av denne mnd. Hadde du en eller to mens i mellom? KOs deg masse masse
tone med ny spire :) Skrevet 27. august 2007 Forfatter #3 Skrevet 27. august 2007 Jeg hadde bare en. Var på ferie så jeg fikk ikke kommet meg til lege etter SA før rett før neste mens.
Mammaen til Daniel og Ida :O) Skrevet 27. august 2007 #4 Skrevet 27. august 2007 Det var positivt å høre. Håper jeg er like heldig som deg... Kos deg nå med den voksne magen. Og tenk at det er veldig liten sjanse for at det ska gå galt igjen nå.. Lykke til
Tasselur Skrevet 27. august 2007 #5 Skrevet 27. august 2007 Gratulerer så mye!!! 2 pp er jo ikke mye etter SA, jeg håper at det går like fort for oss også. Lykke til på ferden videre inn på 1. tri. : )
Lillegull og spiren Skrevet 27. august 2007 #6 Skrevet 27. august 2007 ÅÅÅÅÅÅÅÅÅÅÅÅÅÅÅÅÅÅ.........GRATULERER SÅÅÅÅÅ MASSE:) SÅ UTROOOOOOOLIG HELDIG DU ER:) KOS DEG MASSE MED DEN LILLE SPIREN OG DEN VOKSENDE MAGEN:)
tone med ny spire :) Skrevet 28. august 2007 Forfatter #8 Skrevet 28. august 2007 Tusen takk for alle gratulasjoner. Virkelig hyggelig. Satt og koste m,eg og leste igjennom. Krysser fingrene for dere alle sammen og håper det snart blir deres tur.
*dreamer* <3 Mie Linnea Skrevet 28. august 2007 #9 Skrevet 28. august 2007 Gratulerer så mye og lykke til!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå