Gå til innhold

er det alle som ser denne slimproppen eller?


Anbefalte innlegg

Skrevet

har termin i morgen og har ikke sett noe til den...så håper det ikke er ett tegn på at det blir mange dager til det blir noe fødsel..virker som den går med de fleste lenge før fødselen utifra det jeg har lest

Videoannonse
Annonse
Skrevet

ikke alle merker denne slimproppen, hadde det ikke vært for bim så ahdde jeg ikke vist at min går litt og litt, som blank slim som kommer litt og litt, slik har det vært en uke nå..

Så du kan like godt føde i natt som om noen dager..

Håper du føder i natt..

 

Skrevet

jeg har aldri sett min slimpropp.

var på føden i går og fikk beskjed om at jeg har 3 cm åpning, så den har hvertfall gått.

er ik alle som ser den, den kan gå litt og litt

Skrevet

Jeg har født 4 barn og aldri sett noe til slimproppen. Ingen på verken sykehus eller leger/jordmødre på kontroll har spurt etter den heller, så man blir veldig påvirket av alt her inne.

Skrevet

det er bra,kjennte jeg ble litt motløs når jeg begynte å tenke på at jeg ikke har sett noe til den....har hatt litt slim 2 ganger i trusa,men ingen propp vertfall

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...