Expat Skrevet 26. august 2007 #1 Skrevet 26. august 2007 Lillejenta er i vanlige barnehagen i morgen igjen... Hun har vært i en annen i enogenhalv uke, hun likte seg forbausende dårlig der (hvem vet hvorfor, hun liker jo alle folk, har aldri vært no problem det). Nå er det tilbake til damene hun kjenner, og mesteparten av barna (det er noen av de "store" som er flyttet til store-barn gruppe). Håper at hun nå går tilbake til den rolige jenta som det er greit å gå i fra på morgenen!
Northernlights Skrevet 26. august 2007 #2 Skrevet 26. august 2007 Jeg kan ikke sette meg inn i å levere lillegutten i barnehage, for han er i sånn nursery når vi er i kirka på søndagene, i 60 minutter, og du skulle tro han gikk "the green mile" når han nærmer seg døra....uff,som han gråter! :o/ Må bli flinkere med å venne han på andre folk snart. Håper det går bra for jenta di i morgen, Expat!
Expat Skrevet 26. august 2007 Forfatter #3 Skrevet 26. august 2007 Hun har vært vant til mange folk i livet sitt og generelle forandringer (jeg er konstanten, hehe). Begynte veldig tidlig i bhg, før fremmedskrekken, så den fikk hun aldri. Det har ALDRI skjedd at hun ikke går rett inn i enhver situasjon før. Hun er 2år og 5mnd nå, kanskje det er en fase, så gøy. Festlig å gå ifra en gråtende liten tulle på en ny plass... Selv om hun siste dag sa "åja-åja" ved porten var det tårer og tenners gnissel ved avskjeden.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå