Gå til innhold

TV2! ARRGHHH!!!


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hvorfor er det ikke film på tv2 idag? Er det fordi det er fotballkamp?!?!? Irriterer meg grenseløst over disse programrokkeringene til tv2 hver gang det er en helsikes fotballkamp!!!! (og det er jo sååå sjelden...) Har ikke de starta egen sportskanal???

Videoannonse
Annonse
Skrevet

hater fotball så intenst..

jeg HATER DET!!!!!!!!!!!!!!

 

Skrevet

Håpa Start vinne :) Håpa Martin Andresen bomma på mål!!

Skrevet

er tross alt EN dag i uke d er fotball på tv. Og d er på søndager... Fra kl 7.. En eneste kveld...

Og jo de har en sportskanal eller de har flere men det er betal tv. Og de som ikke har tilgang til det men vil se fotball skal få mulighet de også

Skrevet

Åneidu, det er langt ifra bare en kveld i uka det er fotball! Ofte er det hotel Cæsar det går utover. Møkkakanal. SAmme med tv 3. Det er alltids en fotballkamp. Fysj! Så mange sportskanaler det har blitt nå burde det være unødvendig å rokkere om på faste programmer.

Skrevet

sambo sitter her og hyler og skriker over kampen... greit jeg heier på brann men trenger jo ikke ta heeelt av heller =P

Skrevet

Hehe, Sauen, eg sitte her å frustrera meg øve Martin Andresen, fatta kje ka den mannen har innen fotball å gjera.. Han e så usportslige :/ Men eg har sitt fotballeskande Bergenserar, så eg trur eg kan sjkå for meg din mann ;)

Skrevet

hehe ja han er en galen bergenser! hehe... men er det en ting som ikke bryr meg så er det fotball altså!=)

Skrevet

Da e bra ;) Eg såg nettopp på nyhetene om bergenserane å kristiandsandsbuen så slost ;)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...