silkeføre Skrevet 26. august 2007 #2 Skrevet 26. august 2007 Håper da det, jeg har pakket i trillekoffert! Finner lettere frem i den enn i en bag.
Sissy-mams Skrevet 26. august 2007 #4 Skrevet 26. august 2007 Jeg tenkte å bruken en liten trillekoffert denne gangen. Det er jo ikke så mye jeg skal ha med meg, men pga BL tar jeg ikke sjansen på å bære en bag på ene siden (i tilfelle jeg må flytte litt på meg på føden).
Wea og mini Skrevet 26. august 2007 #5 Skrevet 26. august 2007 Jeg har pakket en liten trillekoffert. Det må jo være helt genialt det vel??
Anonym bruker Skrevet 26. august 2007 #6 Skrevet 26. august 2007 Er bare litt redd for å virke fisefin hvis jeg ikke kommer med en ekte sjømannsekk;) He he.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå