Gå til innhold

Når man spotter før mens...


Anbefalte innlegg

Skrevet

Begynner man da å telle dager til eggløsning ol fra den dagen den "ordentlige" mens kommer, eller fra den dagen man begynner å spotte?

 

Har begynt med denne spottinga de siste mnd, så har ikke noe erfaring med dette. Men lurer litt nå ettersom vi skal starte prøvinga denne perioden!:)

 

Mye man skal lure på...:P

Videoannonse
Annonse
Skrevet

det lurer jeg også på ,men jeg teller selv fra da jeg begynner skikkelig å blø. og det stemmer ivertfall på meg i forhold til el.

 

Skrevet

Hmm...så når jeg spotta første gang forrige mandag (en uke siden), men enda ikke har fått "ordentlig" mens må jeg bare smøre meg med tålmodighet....? Forrige syklus var så kort (21 dager), så jeg aner ikke hvordan jeg skal telle denne gangen...:/

 

Viiil starte denne prøvinga for alvor!!

 

 

Skrevet

regner fra den første blødningsdagen.

Hat du tatt en grav test?? Kan jo hende du hadde festeblødning i forrige uke. Hold oss oppdatert...:-)

Skrevet

Hmmm...tok en test på lørdag. Men gjorde det midt på dagen...

Har hoppet av i svingen frem til nå, dessuten har jeg ingen graviditets symptomer ... Føler bare at jeg får mens hele tia..:/ Så jeg tror nok ikke jeg er gravid. Men sist jeg var gravid hadde jeg festeblødning, så kan jo ta en ny test i morgen tidlig bare for å avkrefte det. Ikke det at jeg ville blitt lei meg akkurat...;)

 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...