frøsa Skrevet 25. august 2007 #1 Skrevet 25. august 2007 Ka e d rareste du har gjort førr å få babyen te å slutte å skrike?Har ei venninna som lar babyen ligga i vogga på badet,ved sia av tørketrommeln,førr at ho roes av varmen og bråket.Vi mødre kan jo være utrulig oppfinnsom.
Anonym bruker Skrevet 25. august 2007 #2 Skrevet 25. august 2007 Hehe, dette er helt sant : han hadde kolikk og skrek og skrek, men det var 2 ting som roet han : bilkjøring og når støvsugeren sto på. En periode lå han hver dag og sov i stua med støvsugeren på noen meter unna mens vi spiste middag,
Mage Mi Sa Jo Skrevet 25. august 2007 #3 Skrevet 25. august 2007 rareste humm kommer ikke på noe akkurat nå, kansje fordi at jeg har en baby som ikke sier så mye ifra ved skriking. me snuppa skrek jo men husker faen ikke jeg ass. tror vel egentlig jeg sang en hel masse og lot henne få ha t- skjorta mi i sengen hennes hun roa seg så lengehnkunnelukte meg liksom.u
Gjest Skrevet 25. august 2007 #4 Skrevet 25. august 2007 Gir henne mobilen min og det blir stille. Kan ikke være en annen mobil, kun min.. rare jenta mi!
Diva Muffin Skrevet 25. august 2007 #5 Skrevet 25. august 2007 Jeg satte på Tool til henne, og stille ble det. Hun er tidlig ute med god musikksmak
RundLurt? Skrevet 25. august 2007 #6 Skrevet 25. august 2007 Vi og hadde på støvsugeren hele natta i 4 mnd, og det hadde jeg faan meg glemt før jeg så d her nå, og jenta er ikke året en gang... Gjett om jeg skal klippe strengene til uka da, eller så fort som mulig! hehe=0)
Løvemor79 Skrevet 25. august 2007 #7 Skrevet 25. august 2007 Mannen min skreik tilbake til han, og da ble han jammen stille. Bare stirret på han med store øyne.
:::) Frøken Velferdsrett Skrevet 25. august 2007 #9 Skrevet 25. august 2007 det pleier jeg også. når han ligger på gulvet og hyler fordi han er sint uten noen stor grunn, da legger jeg meg ned og hyler jeg også. da titter han på meg og ler så han triller. hm... har gjort mye rart, men somregel så synger jeg når han gråter. men det er ikke så rart da
Gjest ->>- Skrevet 25. august 2007 #11 Skrevet 25. august 2007 Eldste var glad i å ligge på en underarm og danse. Til Rammstein. Det var ikke snakk om å stå og rugge, men fysisk hoppe rundt, mer eller mindre kontinuerlig hver morra i tre måneder. God trim, da.
Lektor Doppler med tillegg Skrevet 25. august 2007 #12 Skrevet 25. august 2007 rart og rart. Vi satt og sov på skift med vesla på brystet i 6 uker. Natt og dag. Jeg tok natta og bytta med gubben mellom 5 og 7 litt etter formen. Hun var barn nr 3 i heimen. Ikke ideelt.
RundLurt? Skrevet 25. august 2007 #13 Skrevet 25. august 2007 Ja d ble herved bestemt, det er ikke oppe til forhandling en gang, hehe=0)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå