Gå til innhold

utenom tema, men noen som vet?


Anbefalte innlegg

Skrevet

noen som vet om det koster noe og gifte seg på rådhuset? noen som har giftet seg der før, og hva syns dere om og ha brudekjole? er det for pyntet for slikt lokale? helt nytt for meg dette, så håper dere kan hjelpe, hehe =)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Trur ikke det koster noe,men vet ikke..

Jeg hadde hatt brudekjole hadde jeg vært deg.Giftet oss selv i en liten kyrkje,bare forloverene som skulle være med,og ut å spise med de etterpå,så var mest ingen som skulle se oss.Så jeg tenkte de ble litt "dummt" å ha brudekjole for så lita tid,kunne jo ikke gå ut å spise i den,så jeg kunne jo bare hatt den på når vi var i kyrka..

Det eneste jeg ville gjort annerleds viss de var nå,var at jeg ville hatt brudekjole,får jo aldri prøve hvordan det er nå(forhåpentligvis)

 

Lykke til med valget og planleggingen:)

Skrevet

Takk :) har lyst og gjøre det enkelt og han er ikke døpt, derfor blir det rådhus.. men brudekjole syns jeg hører til.. forhåpentligvis blir det bare den ene gangen her også, at jeg gifter meg ;) så vil oppfylle drømmen man har hele livet om brudekjolen, hehe :)

Skrevet

Vet ikke om du er klar over det, men begge trenger ikke være døpt/medlem av statskirka for å gifte seg i kirka....nok at den ene er det :)

Skrevet

nei, det visste jeg ikke..! trodde begge måtte være det .. :) men blir nok sikkert rådhus likevel... kjempekoselig med kirke bryllup, men har ingen planer om noe stort.. vil bare ha papirene på det, og kose oss sammen alene etterpå :)

Skrevet

vil bare ønske dere lykke til å gratulerer så mye,ønsker dere alt godt i fremtiden....

Skrevet

Ta en titt også på Bryllupsdebatten.

 

Lykke til i massevis :o)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...