Anonym bruker Skrevet 25. august 2007 #1 Skrevet 25. august 2007 Hva er deres favorittprodukt i tupperware? Er invitert til et party men kan så lite om produktene. Noen erfarne tuppedamer?
ano`num *17.03.10* Skrevet 25. august 2007 #2 Skrevet 25. august 2007 Den geleringen, sukkerboks som er helt tett og en tett boks vi har pannekaker i når vi steker. Den siste har et spes navn som jeg aldri husker. Så har pia matbokser derfra. Den livstidsgarantien er jo bare helt super! Sist jeg var på party bestilte jeg et babyfat med skje og gaffel. Er spent på om jeg blir fornøyd med det. Jo, så har jeg et sant bakeunderlag! Er min bestevenn i julestria
oktoberprinsesse *mamma* Skrevet 25. august 2007 #3 Skrevet 25. august 2007 jeg har solgt tupperware (gjør det litt enda) er helt geniale produkter... vil anbefale iso duo serien. mener det er servofixen i den serien ano'num mener. ellers kan du jo gå inn på tupperware.no å se i katalogen. litermålene og microplusene er og veldig mye brukt her i huset
Reidis Skrevet 25. august 2007 #4 Skrevet 25. august 2007 Grønnsaksskrelleren - den er rød nå - til 99 kr. Helt suveren. hatt den i 3 år nå og den er like skarp!!! Også fornøyd med isskje og boksåpner. Var på party for et par dager siden, bestilte da liten kakeboks, en sånn bolle som man kan steke sprø bacon i microbølgeovn ) + en sånn blå sak for å raspe ost/gulerøtter mm i - med sveiv. - ikke noe rivjern der nei. Bestilte en ting til - men det har jeg glemt...) Man blir litt forvirret av alle ting man kan kjøpe - prøv å tenk på hva du gjerne skulle hatt hjemme, som ikke funker så bra, som f.eks grønnsaks og potetskreller, minislikkepott for å få ut ketchup o.l av flasker, eller babymat av glass, boksåpner. På sist party skrøt de også masse av disse boksene du putter i kjøleskapet for å ha grønnsaker i, som gjør at de holder seg mye lenger. Boller og bokser er ganske dyre, men du finner en del smått som ikke er så dyrt også. Lykke til!!!
oktoberprinsesse *mamma* Skrevet 25. august 2007 #5 Skrevet 25. august 2007 Grønnsaksskrelleren : genial isskje og boksåpner: genial microplus: helt genial (kan koke poteter i microen og) kvernen: liker den ikke, alt for liten de boksene til oppbevaring av grønnsaker: greie nok, men kan like gjerne være en vanlig boks med tett lokk. silikon bakepapir: kjempegreit til boller o.l (kan ikke skjæres i) sprøyteposen : genial (hvis du pynter masse kaker) slikkepottene: må en ha:0) de får masse skryt for tåteflaskene og, men de har jeg ikke prøvd, men skal kjøpe til småen som kommer nå
snella snella, aug05 og sept07 Skrevet 25. august 2007 #6 Skrevet 25. august 2007 Grønnsaksskrelleren! Og så liker jeg salatoppbevareren... Og putteboksen til gutten vår. Jeg hadde og sånn! Har ikke bestilt dem selv jeg da, men mamma forer meg litt innimellom. Derfor lurer jeg på dette med livstidsgaranti. Min stekespade (blå) har blitt porøs og smeltet litt i toppen... Isj! Skkert behandla den litt røft ved å vaske i maskin og ligge litt i panna under steking en gang i blant. Skal det skje? Er det garantisak? Hvordan går jeg fram om jeg vil gjøre noe med det?
Marit73 Skrevet 26. august 2007 #7 Skrevet 26. august 2007 Jeg selger litt Tupperware selv så vet ikke hvor jeg skal begynne å ramse opp alt som er bra. Litt vanskelig å vite hva du trenger siden jeg ikke har møtt deg og vet om du liker å lage mat, bake osv. Mini quick chefen (løkhakkeren som de fleste kaller den) er super. Den kan du bruke også senere når du skal hakke opp barnemat til småtten. Jeg kan ikke være uten micro produktene, knivene, boksåpneren, bokser til grønnsaker i kjøleskapet og MYE MYE mer. Som du forstår er jeg litt glad i desse produktene Skal du på party denne uken er det jo tilbud på barneproduktene så det passer vel bra Pluss vi har fått inn snackbrettet som kan brukes til grønnsaker m/dip i midten, taco, fondue, kakefat, vaflefat osv... For dere som lurer på garantien er det garanti mot fabrikasjons- og materiellfeil. Er du usikker på om det er garanti på produktets så lever det inn til en forhandler slik at vi kan se på det. Kjenner du ingen som selger så gå inn på nettet og se det nærmeste lageret. Ring eller send en mail så får du opplyst en forhandler nær deg.
oktoberprinsesse *mamma* Skrevet 26. august 2007 #8 Skrevet 26. august 2007 er ikke garanti for smelteskader... har prøvd å levere inn noen sånne stekespader... løkhakkeren bruker jeg og kjempe masse:-)
tredjemann 0 dager igjen! Skrevet 26. august 2007 #9 Skrevet 26. august 2007 har ikke lest alle svarene nedover, men ser en sier de har fått mye skryt for tåteflaskene. Jeg synes derimot at de suger!! Har kastet mine. Ellers er det mange ting jeg liker: Husker ikke hva noe heter, men: Firkantede bokser til oppbevaring av mat/frys. (mine har rosa, blå og turkise lokk) (Quatro - kanskje???) Påleggsbokser som kan stables oppå hverandre, litt avlange og ikke så dype. (mine har oransje lokk, men tror de var kommet i blå-turkis) Liker ikke silikon-slikkepotten, men den i hardplast er veldig god!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå