Gjest otilie79;) Skrevet 25. august 2007 #1 Skrevet 25. august 2007 Her i huset er det alltid grøt til middag på lørdagene, en tradisjon vi har vidreført fra vår egen barndom. Hender ofte at vi lager noe annet godt til kvelds, pizza eller biff eller noe.
hallohallo- mor til 3 søte små Skrevet 25. august 2007 #2 Skrevet 25. august 2007 Vi har! Og så har vi alltid noe godt (varm mat) til kvelden igjen:)
Mille** Skrevet 25. august 2007 #3 Skrevet 25. august 2007 Jepp, hver lørdag. Deilig å slippe å tenke på hva man skal lage ihvertfall en dag i uka. )
Blomsterenglene Skrevet 25. august 2007 #4 Skrevet 25. august 2007 Jeg sitter faktisk og spiser det nå.. Pleier ikke ha det hver lørdag men..
Diva Muffin Skrevet 25. august 2007 #5 Skrevet 25. august 2007 Vi hadde det før. Men begge har et slags grøt-kompleks, så vi spiser til vi ikke klarer å gå! Da blir det sofaen resten av kvelden... Så vi har sluttet med det
Katja Skrevet 25. august 2007 #6 Skrevet 25. august 2007 Å ja, lørdag er det grøt til middag og noe godt til kvelds, en tradisjon både jeg og gubben har har med oss hjemmefra.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå