Gå til innhold

Lyst på en baby til men får ikke til


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei min datter er nå 11 mnd og vi har prøvd et par tre mnd og se om ting skjer men ikke noe skjer. Denne mnd tenkte jeg at nå skjer det og vi prøvde veldig. Men i dag kom tante rød. Snufs.

Flere som prøver så tidlig og ikke får til?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Kanskje du prøver for intens.Har hørt om de som har prøvd og prøvd og stresset seg skikkelig opp og så får å gi opp,enten adoptere eller å ta prøverrør og da har spiren vært der.

 

Jeg har kjøpt meg blueclar sin ferilitetstest og har tenkt å burke den,når jeg endelig får ut spiralen.Den skal brukes hele syklusen og begynne første dag du har mens.Kanskje det hade vært noe å prøvd,så får du tygelig svar på når du er mest fruktbar.

Skrevet

Hei.

 

Jeg ventet lenger da, men hos meg var det slik at første spira satt på første forsøk, når jeg da ville bli gravid igjen prøvde vi i 5 mnd før spira satt,men den mistet jeg etter ett par uker, fikk beskjed av legen å vente en til to sykluser, ventet en og så satt neste spire... så ting tok litt tid andre gang da:)

Skrevet

Vil bare ønske deg lykke til! =) den sitter nok snart! *klem*

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...