Gå til innhold

SKAL babyen bæsje ut klærne??


Anbefalte innlegg

Skrevet

Babyen min bæsjer så og si aldri sånn at det kommer på klærne. Kjenner ei som har en baby som får bæsj på klærne hver dag, helst oppetter ryggen..

 

Er det mulig hun har på bleien feil?? Skal jeg foreslå det??

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Ja det er fint mulig, enkelte babyer driter som fullvoksne menn, og den mengden har vanskelig å få plass i en skarvelig bleie! helt normalt

Skrevet

Ja, det er jobben deres... De som ikke har den oppgaven, finner på andre ting - sånn som å holde foreldrene våkne om natta. De fleste finner en oppgave som passer til deres evner og anlegg ;-)

Skrevet

Rettelse av RundLurts innlegg:

"Ja det er fint mulig, enkelte babyer driter som fullvoksne damer, og den mengden har vanskelig å få plass i en skarvelig bleie! helt normalt"

 

sånn da fikk jeg fred i kveld:-)

Skrevet

Hehe...spørs på mengde og konsistens. Jeg er rimelig rutinert..og kan skryte av at det skjelden er noen lekasje..men av og til så er det så enorme mengder "sennep" at det rett og slett tyter ut i alle rettninger desverre.

Skrevet

Her skal hun helst drite gjennom alle lag klær hun har på seg, og gulpe ned i bh'en til mammaen. Da har hun det fint.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...