Mamma'n til Thias Skrevet 24. august 2007 #1 Skrevet 24. august 2007 Jepp - prøver desperat å bli kvitt endel ting nå... og selger på finn.no Har lagt ut litt barneklær http://finn.no/finn/bap/object?finnkode=10949301 Og smykker http://finn.no/finn/bap/object?finnkode=10950003 Og nå skal jeg i gang med å rense skapet for klær jeg ikke bruker... Jeg er shoppoholiker, så det er mye som ikke blir brukt. Herregud - har jo helt nye dressjakker som ikke har blitt brukt hengende... og et lass med sko... kanskje noen andre som har bedre nytte av det enn meg. Skal legge ut link når jeg får samlet det sammen Noen andre som har gjordt det samme noen gang?
lizzie81-jente08-termin:050110 Skrevet 24. august 2007 #2 Skrevet 24. august 2007 Jeg pleier som oftest å ta vare på det jeg ikke trenger, også sender jeg det med mamma når hu en gang i året reiser til Montenegro.. Der nede har de så dårlig råd at de knapt kan kjøpe seg noen ting, og de blir veldig takknemlige når de får noe.. Grunnen til at de har så dårlig råd, er at turistsesongen varer fra ca april til oktober, og det er bare da de fleste har jobb, så da jobber de både 2 og 3 jobber for å få endene til å møtes resten av året..
Mamma'n til Thias Skrevet 24. august 2007 Forfatter #3 Skrevet 24. august 2007 Det jeg ikke blir kvitt av tøyet - det gir jeg bort til frelsesarmeen. Men syntes mye av det var litt for fint, og ubrukt.
-Lane- Skrevet 24. august 2007 #4 Skrevet 24. august 2007 Da vi flyttet i februar ringte mannen min rundt til alle menigheter etc. i hele kommunen vår. Det var desverre ingen som tok i mot klær så det gikk veldig mye i søpla. Kjenner samvittigheten langt inn i sjela når jeg tenker på hvor mye vi kaster her i landet, og ja..jeg er nok en av dem.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå