Anonym bruker Skrevet 23. august 2007 #1 Skrevet 23. august 2007 Hvor skal jeg begynne!!? Jeg er helt utmattet. Sover ikke lenger, Klarer kanskje sove totalt 1 time i løpet av natten/dagen.. ALT for lite. Dette pga alt for mye tanker i hodet, vondt i rygg/mage og ellers vet jeg ikke.. Skulle ha gjort mye for å sove litt. Pga at jeg ikke sover blir jeg trett og sliten, sur og grinete. Gråter en del pga dette.. Er helt i fra meg. Har mye hodepine, føler meg svimmel og kvalm, sliter med maten.. Klager mye her hjemme og orker ingenting. Er nesten sånn at jeg ikke orker mer. Hele gleden med et barn er borte.. Helt forferdelig.!!!! Noen andre som har det sånn?? Kanskje noen med noen gode råd?? Vær så snill og hjelp meg..
conney skal ha nr 2:) Skrevet 23. august 2007 #2 Skrevet 23. august 2007 snakk med de som har deg på kontroll... ikke alltid like lett å være gravid nei.. Ønsker deg lykke til
Anonym bruker Skrevet 23. august 2007 #3 Skrevet 23. august 2007 anbefaler en ansikts massage!!! Det er utrolig deilig og avslappende. Jeg gikk til hudpleier og sovnet på benken hehehe Det er de utrolig vant til og vekker deg på en fin måte:-) Så er det bra å tusle seg hjem og legge seg. Husk at du må ta vare på deg selv. Lykke til snuppa!
Anonym bruker Skrevet 23. august 2007 #4 Skrevet 23. august 2007 Jeg var hos legen på tirsdag, fikk da bare beskjed om å ta paracet mot smertene og reisesyketabl mot kvalme/søvn.
Fabelaktiv Skrevet 23. august 2007 #6 Skrevet 23. august 2007 Ring føden og fortell.. hør om de har noen råd.. regner med dette også stresser deg endel og det vil de sikkert vite om.. håper du får bedre svar enn hos legen din... det var dårlig oppfølging syns jeg - men kanskje du er som meg som pynter på ting så det ikke høres så ille ut?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå