Serenity Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Skrevet 22. august 2007 #1 Skrevet 22. august 2007 lille vennen vår slår når han vil være god! hjelp, hva gjør vi da? sier jo selvsagt nei, og viser han hvordan han skal kunne kose med oss istedenfor, men han slår fortsatt... har holdt på noen mnd nå..
Serenity Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Skrevet 22. august 2007 Forfatter #2 Skrevet 22. august 2007 glemte å si at han er 11 mnd gml
Northernlights Skrevet 23. august 2007 #3 Skrevet 23. august 2007 Det går over =) Min yngste slo lenge, men vi bare sa "nei,ikke slå. Kose isteden!" og viste han hvordan han koser med handa, og en vakker dag så sluttet han med å slå. Man må bare være tålmodig. De slår jo ikke for å være slem.
Serenity Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Skrevet 23. august 2007 Forfatter #4 Skrevet 23. august 2007 nei, stakkar, han er ikke slem i det hele tatt. han er så snill og god, men han skjønner bare ikke hvordan han skal vise at han er glad i oss vi prøver å være veeeldig tålmodig med han, og viser han hvordan han skal kose hver gang. jeg er bare så redd for at han skal slå andre eller små barn som ikke forstår vil jo ikke bli stemplet som dårlig mor av bekjente, bare fordi han er liten og ikke kan hjelpe for det... tusen takk for svar, det ga et lite lys i enden av tunnelen
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå