Gjest Skrevet 22. august 2007 #1 Skrevet 22. august 2007 Begynner på uke 17 i dag, og de siste dagene har magen plutselig kommet. Nå håper jeg at jeg snart kan kjenne bevegelser der inne :) Flere som har hatt det sånn, at magen har "kommet over natta"?
kokosyklus Skrevet 22. august 2007 #2 Skrevet 22. august 2007 Jeg vet ikkeom den kom over natta, men på et eller annet tidspunkt er den iallefalll blitt mer synlig nå de siste to ukene:) Er 17+4 nå.
Queen_of_the_road*2_gull Skrevet 22. august 2007 #3 Skrevet 22. august 2007 Ja, med meg poppen den ut rett over natta. Nesten litt pussig dette.
Gjest Skrevet 22. august 2007 #4 Skrevet 22. august 2007 Mannen min sa i går at "jøss, så fort den magen kom, da...". Synes at jeg for noen dager siden kunne bruke mine vanlige bukser, men i dag måtte jeg faktisk finne fram en mammabukse! Så følelsen av at magen har blitt stor, har i alle fall kommet fort! Er i uke 16 og venter nr 5, så det er kanskje ikke så rart om det synes nå, da. Koser meg med den, jeg. Liker at andre kan se at det er en baby og ikke bare flesk! )
Gjest Skrevet 22. august 2007 #5 Skrevet 22. august 2007 He he, og litt morsom overskrift, da. Min er kanskje mer pang enn puff...
Gjest Skrevet 22. august 2007 #6 Skrevet 22. august 2007 Ja, det er helt merkelig. Alle har kommentert det på jobben i dag også, så det er tydeligvis blitt en babymage og ikke "3 kilo for mye mage".
Gjest Lenchen Skrevet 22. august 2007 #7 Skrevet 22. august 2007 Den kom kanskje ikke over natten, men jeg merker at den vokser i rekord-fart nå. Ligger å kjenner på magen om kvelden før jeg sovner og syns livmora kjennes større og større for hver gang jeg legger hånden på den Jeg er 15+6
Coma Skrevet 22. august 2007 #8 Skrevet 22. august 2007 Jeg går snart inn i 16.uke og min mage har poppet ut de siste par dagene:) Plutselig var den der, fikk mange kommentarer på jobb igår ja;-) Deilig å se gravid ut og ikke bare småtjukk.-)
tudeluuu Skrevet 22. august 2007 #9 Skrevet 22. august 2007 Magen min også er rekordstor føler jeg.. kan fremdeles tvinge den inn med makt, men blir ikke panneflat! Magen vil liksom være stor!! Hos meg kom det pang i uke 10, og det var utrolig frustrerene når vi ikke hadde begynt å si det enda! Nå er den iallefall veldig tydelig gravidemage, og ikke bare feitemage. Kan til og med se livmora stikke opp når jeg ligger. det er morsomt =) er 15+5 i dag
purple Skrevet 22. august 2007 #10 Skrevet 22. august 2007 ) Samme her. Magen skøt frem i uke 17 så nå ser jeg gravid ut og merker andre ser på den.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå