Korse76♥ Skrevet 21. august 2007 #1 Skrevet 21. august 2007 Det ringte akkurat på døren her, to klassevenninner av dattera mi som ville ha henne med ut å leke... Hun la seg halv åtte i dag for å høre på musikk, er skole i morgen. De går nå i andre klasse. Er det jeg som er rar som reagerer på at de ringer på såpass sent? Vet at hun trenger mer søvn enn andre, men hun får uansett ikke være ute lenger enn til halv åtte før skoledag.
Gjest Filifjonka Skrevet 22. august 2007 #2 Skrevet 22. august 2007 Min andreklassing legger seg rundt halv åtte. H*n hadde aldri i verden fått gå ut så sent, og jeg hadde nok reagert hvis klassekameratene ringte på på den tida.
Tiny dreams ♥ Skrevet 22. august 2007 #3 Skrevet 22. august 2007 Syns du hadde grei leggetid, jeg. Sønnen min har venner i 2.klasse, de har også ringt på ganske sent.
PrinsesseSjefen Skrevet 22. august 2007 #4 Skrevet 22. august 2007 Her er det også legging rundt 1930-2000, så jeg synes ikke du er rar nei (har forresten 2. og 3. klassing)
Korse76♥ Skrevet 22. august 2007 Forfatter #5 Skrevet 22. august 2007 Takker for svar... Er litt redd for mobbing osv jeg... For hun er litt rund i forhold til de andre og det var litt trøblete for henne i fjor med kommentarer som hun fikk for både det ene og det andre.
sveis Skrevet 22. august 2007 #6 Skrevet 22. august 2007 Her har vi også ca samme leggetid som hos dere. Men ser andre barn på samme alder som er ute lenger.
iznogood Skrevet 22. august 2007 #7 Skrevet 22. august 2007 Her legger 8 åringen seg kl. 21. Han er en sånn en som generelt behøver lite søvn, da. Han må komme inn for kvelden kl. 20. Men jeg ser barn på samme alder og yngre som er ute og leker etter kl. 20.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå