♥tre små hjerter♥ Skrevet 21. august 2007 #1 Skrevet 21. august 2007 Er d bare meg?eller er det normalt å savne kulen på magen kort tid etter fòdsel.Jenta mi er 12 uker imorgen.Synes nesten det er litt vemodig at svangerskap og fòdsel er over.Er det fler som har hatt det slik,eller er det jeg som er helt rar;)
~sjiraff~ Skrevet 21. august 2007 #2 Skrevet 21. august 2007 Har flere venninner som er som deg og savner magen. Men selv m¨jeg si at jeg var sjele glad da den var borte, savnet den ikke ett sekund )
Meg + 2 prinsesser Skrevet 21. august 2007 #3 Skrevet 21. august 2007 Du får sette igang igjen da vet du;) Ellers så kan du få magen min da den tid kommer, jeg savner det ikke sånn veldig mye egentlig..
♥tre små hjerter♥ Skrevet 21. august 2007 Forfatter #4 Skrevet 21. august 2007 Hehe,tror neppe herremannen i huset vil det,men jeg kunne gjerne fått en til på rappen;)Rart å tenke på hvor fort man glemmer det negative,jeg som spydde som en gris dem fram til uke 20,raste ned tolv kg,og når fòdselen var over hadde jg revna fra a til å og ble sydd i to timer nesten,og blodoverfôring dagen etter pga stort blodtap.Jeg sa ALDRI mer,men nå vil jg ha en til.JEG ER GAL;)
Meg + 2 prinsesser Skrevet 21. august 2007 #5 Skrevet 21. august 2007 Herreguuuud! Ja du ER GAL! Her var lille født under 20 minutter etter vi kom til sykehuset, hadde pressrier herfra og til Fredrikstad (var ikke så deilig det) men ho kom fort, og jeg sydde et bittelite pyntesting. Jeg hadde knirkefritt svangerskap, var faktisk ikke kvalm en eneste dag, og var i knallform! Likevel tok det litt tid før ejg ville ha en til, muligens 6 måneder.. men nå kan jeg nok ikke snu;)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå