Gå til innhold

øyeverk...!?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Fler som har baby med øyeverk?

Gutten min er knapt en uke gammel og har øyeverk.

fikk beskjed om å kjøpe sterilt øyevann og rense det, men er det noen som har fått salve for å bli kvitt det? Blir da ikke borte bare av å vaske d!

 

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Vi har nettopp vært gjennom en ølt med dette - gult grums i det ene øyet. Vaska med kompress og vann noen ganger om dagen, og dryppa litt morsmelk i ved hvert stell. Ble heldigvis borte på 2-3 dager. På helsestasjonen sa de at vi skulle prøve mm først, og hvis ikke det hjalp skulle vi gå til lege å få øyedråper e.l.

Skrevet

Gutten vår er 2,5 uke, han har hatt sånn han også. Vi har vasket med rent vann, det er helt borte på det venstre øye og bare litt igjen på det høyre øye. Regner med at det forsvinner helt i løpet av de nærmeste dagene. Han har hatt helt siden han ble født.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...