Anonym bruker Skrevet 21. august 2007 #1 Skrevet 21. august 2007 Holder på å koke over snart, eller kanskje det har allerede skjedd.. Dette er en typisk dag for han.. Står opp, går ut å tar seg en røyk. Går på badet. Setter på en film til 3 åringen vår, og så legger han seg i sofaen og sovner som regel bare han ser ei pute, av og til har han laget frokost til sønnen andre ganger ikke. Da han endelig kommer seg opp av sofaen tar han seg en røyk. Går på badet, kler på seg uten å stelle seg, en ny røyk tar gjerne en telefon til sin mor, for å få sympati av en eller annen grunn. Går inn lager frokost eller skal jeg kalle det sen lunsj. Går ut å tar seg en ny røyk. Setter seg ved pc`en. Går på badet. Sånn går hele dagen til kvelden, da sier jeg god natt og han sitter ved pc`en en stund, ser på film og sånn kan jeg finne han en gang på natta da jeg må amme. Skal jeg ha han til å gjøre noe så må jeg mase gjerne flere måneder før noe blir gjort, hvis ikke foreldrene mine kommer på besøk slik at jeg får hjelp av dem. Jeg har hendene fulle med 3 barn og andre huslige ting. Det må da for faen gå an å forvente at mannen i huset på snart 40 år ska gjøre annet enn å sove, drite, røyke, spise og sove for å ikke snakke om telefonene han tar til sin mor. Og da jeg skal fortelle og prøve å prate med han hvordan jeg føler og har det, snur han som regel rundt og går ut for å ta seg en røyk. Eldste sønnen min er mere mann enn han på 40 år. Beklager måtte få ut frustrasjonen..
rødblåoggrønn Skrevet 21. august 2007 #3 Skrevet 21. august 2007 Jobber han ikke??? For an taper...Sorry.. Men en mann i sin beste alder..? Hørtes tragisk ut!
Gjest Skrevet 21. august 2007 #4 Skrevet 21. august 2007 Høres ut som om du er sammen med eksen min....hihihi. Men seriøst; bli forbanna og si skikkelig ifra.
KariMari Skrevet 21. august 2007 #5 Skrevet 21. august 2007 Så han vil ikke prate? Vel, da har dere et stort problem...... Du må selv se hvor lenge du gidder dette, men dere skal jo begge være like mye foreldre med likestilt ansvarsfordelig mht barna og hjemmet deres. Synes ikke å være tilfelle hos dere.....:-/ Hva er grunnen til at han ikke er i jobb??
Anonym bruker Skrevet 21. august 2007 #6 Skrevet 21. august 2007 han gidder ikke jobbe.. Det gidder ikke jeg heller, så det er jo egentlig greit.. vi klarer oss på de stønandene vi har.. Ulempen er jo at vi kanskje har litt for mye tid sammen.. HI
Anonym bruker Skrevet 21. august 2007 #7 Skrevet 21. august 2007 Hadde kastet han ut for lenge siden. Hva trenger du han egentlig til? Men samtidig så må jeg få si; hva forventet du deg? Dere har valgt å ikke gidde å jobbe....... Mener du at det er ok at han ikke jobber ute, men skal jobbe hjemme? Han kan være lat ute i samfunnet, men ikke hos deg? Dette livet har du jo valgt selv.....og det er barna som får svi. Man må vel gjøre noe med det selv, og ikke syte her.
Anonym bruker Skrevet 21. august 2007 #8 Skrevet 21. august 2007 javell, mrs PERFECT!!! Reis til helvette du a...!!! HI
Anonym bruker Skrevet 21. august 2007 #9 Skrevet 21. august 2007 FAEEEEEN JEG TROR JEG KLIKKER SNART. NÅ SITTERN FAAAAAAAAAAAAEN MEG I HÆLVETE Å RØYKER MED UNGEN I FANGET. MÅ BRYTE AV LITT FOR HAN SKAL FÅ SVINEBANK!!!!! HI.
KariMari Skrevet 21. august 2007 #10 Skrevet 21. august 2007 Djizez....anonym-mafiaen tar jo helt av her inne for tida.....!
Anonym bruker Skrevet 21. august 2007 #11 Skrevet 21. august 2007 ÅHHHHHHHHHHHHHH... HJEEEELP!!! JEG KAKKAN I HODET OG HAN LIGGER PÅ GULVET MED BLOD FRA HODET OG PUNGEN.. FAAAAAAAAAEN.... HVORDAN I HÆLVETE SKAL VI KLARE OSS PÅ EI TRYGD NÅ DA??? HI.
KariMari Skrevet 21. august 2007 #12 Skrevet 21. august 2007 Det går så bra så. Nå kan du også søke om etterlattepensjon....... Jippi, da var dagen redda....
Anonym bruker Skrevet 21. august 2007 #13 Skrevet 21. august 2007 Åhhh tusen takk Kari Mari:-) Nå ble jeg glad igjen!!! hi.
Anonym bruker Skrevet 21. august 2007 #14 Skrevet 21. august 2007 Mannen din virker deprimert,- kanskje ikke så rart med ei kjerring som deg :-/
M by M Skrevet 21. august 2007 #16 Skrevet 21. august 2007 Om jeg hadde vært deg og beholdt han, hadde jeg pustet lettet ut for at han i det minste ikke røyker inne. Men mer seriøst, om jeg var deg,ville jeg gitt han en meget klar beskjed om at han skal ta seg sammen eller flytte! Ikke noe om hva du føler eller hvor sliten du er. Bare helt klar beskjed. Også tar du deg en tur ut med venninner rett etter du har gitt han beskjeden og lar han sitte hjemme med ungene så får han tenkt seg om. Dra selvsagt hjem og legg deg og ikke vær utro. men bare ta deg en tur ut for å understreke at du mener det du sa. En sånn mann hadde gjort meg komplett sprø ihvertfall!
M by M Skrevet 21. august 2007 #17 Skrevet 21. august 2007 Nå leste jeg hele tråden.... Du som hadde den fisketråden også eller? I såfall bare gjentar jeg det om vival her og... ;-)
Anonym bruker Skrevet 21. august 2007 #18 Skrevet 21. august 2007 det er ikke emg nei. dustemikkel.. HI
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå