Gå til innhold

gravid på ny????


Anbefalte innlegg

Skrevet

Har ikke fått mensen enda, 6 mnd etter fødsel. Akkurat det er vel ikke så unormalt, men begynner å LURE på om jeg er gravid igjen. Vi har hatt sex EN ENESTE gang uten prevansjon, for ca 1 mnd siden. Det skal vel godt gjøres å bli gravid da, eller? Skal MYE til for at jeg skal ha hatt eggløsning AKKURAT da....??

 

Noen som har blitt gravid raskt etter fødsel ved et "uhell"?

 

Venter litt til før jeg tar test..

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Vet om maaange som har bitt gravide uten og ha fått igjen mensen, og det holder som regel med en gang;) Ta en test?

Skrevet

det skal vel uansett godt gjøres å ha eggløsning akkurat da...tør ikke teste!!!!

Skrevet

Joda, det skal godt gjøres, men det kan skje.. Hvorfor tør du ikke teste? Du utsetter bare det nødvendige... Jeg hadde ikke orka å ikke vite ihvertfall..

Skrevet

Veeel. svigerinna mi har på dagen 14 mnd mellom de yngste, og de hadde "vært sammen" kun 1 gang... Det kan skje, men sikkert lite sannsynlig... Ta en test:) Har du symptomer da?

Skrevet

tja...hvis jeg kjenner etter. Er TRØTT, men det kan like gjerne være pga at det er travelt med en liten en..!Orker ikke teste, orker ikke å bli konfrontert med at jeg muligens er gravid. VELDIG lite lurt å ha sex uten beskyttelse, men antar at oddsene er veldig små!!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...