Gå til innhold

hvor ligger klepp??


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Ikke så langt fra Stavanger, er det et sted som heter Klepp veit jeg.

Skrevet

Det finnes gjerne flere plasser som heter Klepp men Klepp kommune ligger et stykke utforbi Stavanger, på jæren.

Skrevet

Rett utfor sandnes og før Bryne. Jobber der ute jeg.

Skrevet

Ca en halv time å kjøre sørover fra Stavanger.

Skrevet

da stemmer det, skal ha tak i portkontoret der ute, noen som vet??

 

finner ikke det på gule sider

 

 

Skrevet

Er det postkontor du mener? I såfall kan jeg ikke huske å ha sett noe postkontor på Klepp.... mulig de ikke har og at de bruker det på Bryne? Jeg er ikke sikker!

Skrevet

Eller at de bruker kverneland sitt?

Skrevet

mener postkontor.. hun sa hun hadde sendt pakka fra klepp men fikk ikke sporingsnr, så vil ringe postkontoret bare!!

Skrevet

det er postkontor på klepp. Når du kommer fra sandnes og inn i klepp så kjører du forbi statoilstasjonen på høyre side. Når du kommer til rundkjøringa så ligger postkontoret i rema/rimibygget (er usikker på hvilken av de butikkene det er) slik at du ser det rett fram og litt til høyre i rundkjøringa. Du ser som regel alle postbilene.

 

For å komme inn til bygget må du i den omtalte rundkjøringa svinge til høyre og så første vei til venstre og første til venstre igjen, da står du på parkeringsplassen.

 

Kan jo nevne at Klepp Rådhus ligger like over veien for postkontoret!

 

Bare spør dersom det var dårlig forklart!

Skrevet

så bra.. takk, da skal jeg finne kart og nr..

Skrevet

Du må sikkert ringe til postens servicenr, det er ofte vanskelig å få tak i nr direkte til postkontorene..

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...