Gå til innhold

Hvorfor er alle glamourmodeller blonde??


Anbefalte innlegg

Skrevet

Men noen få kinderegg (brun utenpå, lys inni :) unntak.....

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Fordi gentlemen prefer blondes.. eller noe i den duren. Fantasien om ei tøyte som tigger om å få suge kuk henger best sammen med et blondt, tuppert hår og manglende vett, antar jeg.

Skrevet

fordi de farker håret for å promotere sin lave intelegens,( sa den blonde jenta og tenkte jammen er jeg smart, kanskje jeg skal tenke på det yrket sikkert noen som vil se meg men flesk i valker og strekkmerker. får sikkertlitt betalt å teker jeg.)

Skrevet

Apropos glamour; når Aylar filmes med sæd i hele ansiktet og en pikk i ræva, hvor faen er glamouren da?

 

Skrevet

det sa herodes falsk på p3 med mina i dag å

 

Skrevet

Jepp, glemte å få med sitat Herodes

Skrevet

Langt oppi rævva hennes, vil jeg påstå! :D Nei, ærlig talt trenger ordet "glamour" å omdefineres fullstendig, etter at pornotuppene i landet tok ordet i bruk holder ikke den gamle definisjonen mål lenger. Kan ikke skjønne hvorfor det skal være så forbanna vanskelig å kalle en spade for en spade.

Skrevet

 

Jeg skylder på Baywatch! Når en gjeng prepubertale guttunger vokser opp med Miss Pamela løpende i sakte film med blond manke flagrende over pattagurkasene, hva kan man ellers forvente? ;)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...