helenis + E-07 & D-09 Skrevet 20. august 2007 #1 Skrevet 20. august 2007 ikke er akseptabelt å skrive om i 2.trimester så vil jeg få minne dere på at det finnes egne debatter for: -barnevogner -bekkenløsning -depresjoner -1.gangsfødende/flergangsfødende -gravid og jobben -humøret ditt -navn til babyen -at mannen din ikke er helt klar -svangerskapskontroller -ultralyder -mat -sex -trening ++++ Så vær så snill å ikke skriv om dette på 2.trimester, for det kan være folk som ikke ønsker å lese dette!!!! Hold dere til de forumene som er ment for det dere skriver om! Argh! Sorry jenter! Blir så irritert og trist på vegne at de som blir hengt ut her inne at jeg bare måtte!
*1+1=2 små* Skrevet 20. august 2007 #8 Skrevet 20. august 2007 hehe enig enig! 2. trimester er jo for oss alle som er i 2. trimester UANSETT hva det handler om....at hun snakker med oss på 2. trimester fordi hun mistet nå er jo fordi hun hører hjemme her!
Anonym bruker Skrevet 20. august 2007 #11 Skrevet 20. august 2007 Jeg støtter denne..jeg skjønner ikke hvorfor enkelte må hisse seg opp for noen innlegg, det er jo bare å LA VÆRE Å LESE DE!!!!!!Overskriftene er stort sett beskrivende for resten av innholdet.Jeg syns det er fryktelig synd at det er så mye krangling her...kan ikke folk ta seg sammen?Vi må alle få lov til å være oss selv!!!
*~2barnsmamma~* Skrevet 20. august 2007 #12 Skrevet 20. august 2007 *dytter oppover* Helt enig med helenis!!=) Håper den satt!!
tudeluuu Skrevet 20. august 2007 #14 Skrevet 20. august 2007 Veldig godt sagt, helenis.. Det er jo sånn at man følger hverandre først gjennom 1.trimester, så 2.trimester osv.. helt naturlig at man gjenkjenner nick, og liker å diskutere alt mellom himmel og jord med de samme personene! Skulle bare mangle at også de som mister får lov til å uttrykke sine følelser. Og bare fordi man leser om det betyr det jo ikke at det kommer til å skje med en selv, for de som ikke synes det er så gøy å høre om sånnt.. og det er det vel ingen som egentlig gjør, selv om noen greier å vise omsorg istedet for hat! Forumet her er godt å ha, og jeg ønsker i dag at jeg hadde vært innpå her litt mer også i min 1. graviditet.. Ønsker alle typer tråder (untatt mobb) velkommen =)
twoboys & a girl Skrevet 20. august 2007 #15 Skrevet 20. august 2007 Alle finner sine forum og jeg mener at man burde kunne ta opp ting hvor man vil. Men man velger som sagt selv hvilke innlegg man leser.
melkekua™ Skrevet 20. august 2007 #16 Skrevet 20. august 2007 Så enig så enig...... godt skrevet helenis.
Tooblind Skrevet 20. august 2007 #17 Skrevet 20. august 2007 Enig med deg! Synes det har vært helt forferdelig mobbing her de siste dagene.. Helt uaksetabelt!
lille My-77 Skrevet 20. august 2007 #18 Skrevet 20. august 2007 Signerer denne jeg og! Godt skrevet...
Kakebakesøte Skrevet 20. august 2007 #19 Skrevet 20. august 2007 Satt på spissen, men meget godt poeng! Bra!
Myrini Skrevet 20. august 2007 #21 Skrevet 20. august 2007 ...ingenting blir igjen.... dytter litt jeg
Hege & lille Hannah <3 Skrevet 20. august 2007 #24 Skrevet 20. august 2007 Signerer denne jeg, du fikk virkelig sagt det
Trultemora er presseklar!! Skrevet 20. august 2007 #25 Skrevet 20. august 2007 Jepp!!! Men du har glemt svangerskapskvalme!!!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå