Skuddårsmamma=) Skrevet 20. august 2007 #1 Skrevet 20. august 2007 Hei! Jeg har over lengre tid plagdes med synsforstyrrelser. Slike svarte felt ytterst i synsfelte som hopper og danser litt, og som er der uansett bevegelse eller om jeg har sittet i ro lenge. Noen flere? Eller noen som vet hva det kommer av?? Har lest at synsforstyrrelser er ett av flere tegn på svangerskapsforgiftning, men det er jo alt for tidlig å kunne få det nå!?! Er 12+5.
mimmitiltre Skrevet 20. august 2007 #2 Skrevet 20. august 2007 hei, jeg har lest i babyboka mi at det kan komme a for mye vann i kroppen, altsaa opphoping av vann:) men du kan jo hoere med legen din:) hvis det fortsetter burde du nok hoere med lege:)
Misses*fødeklar* Skrevet 20. august 2007 #3 Skrevet 20. august 2007 Det kan hende du har migrene. Det går an å ha ha synsforstyrrelser ved et migreneanfall uten at man nødvendigvis får vondt i hodet. Men synsforstyrrelser kan også skyldes andre ting. Ville nevnt det for legen.
Skuddårsmamma=) Skrevet 20. august 2007 Forfatter #4 Skrevet 20. august 2007 Jeg har diagnosen migrene, og har hatt det i flere år. For noen år tilbake fikk jeg alltid synsforstyrrelser før et anfall kom, men i de siste årene har anfallene kommet uten forvarsel. Men disse synsforsyrrelsene er ikke de samme som jeg har hatt tidligere, men det kan jo ha endret seg. Har hatt hodepine (sterk) nå i 4 dager, men ikke like sterkt som ved et migreneanfall. Jeg får høre med legen på fredag, time da. Takk for svar alle sammen! =)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå