Anonym bruker Skrevet 20. august 2007 #1 Skrevet 20. august 2007 6 uker igjen til jeg blir mamma...og jeg blir bare så babysyk når jeg ser små babyer. Så hvis dere mamma'er ser en høygravid dame (meg!!) stå å stirre med stoore lengselsfulle øyne...så er det bare meg. Stirrer ikke for å være stygg...men sååå søte babyer der har!!
lisje marthemora Skrevet 20. august 2007 #2 Skrevet 20. august 2007 du har ei kjekk tid i vente, men jeg savna faktisk litt det å gå gravid , og den første tiden.Nå har vi blitt 5 mnd alt,og vi storkoser oss. Kansje jeg savner det fordi jeg vet det ikke blir fler,må vel si oss fornøyd med 4 barn.(he he... men hvem vet?)
Gjest Skrevet 20. august 2007 #3 Skrevet 20. august 2007 Jeg syns bare det er koselig jeg, husker jeg var akkurat sånn selv! men nå savner jeg nesten magen litt, var så koselig med sparkinga og alt! Så jeg er blitt en sånn som jeg irriterte meg over, som gikk og tittet på gravide mager
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå