Libido- Skrevet 19. august 2007 #1 Skrevet 19. august 2007 Har sendt inn søknad.. men vet ikke helt hva det innebærer.. hehe. Noen med erfaring?
adelia*termin 18/10* Skrevet 19. august 2007 #2 Skrevet 19. august 2007 Jobben går hovedsaklig ut på å sette varer på plass i hyllene, lage tilbudstorg, og noen selger ogsp inn varer til butikkene
Libido- Skrevet 19. august 2007 Forfatter #3 Skrevet 19. august 2007 men vil ikke butikkmedarbeiderne sette varene på plass, da varene kommer med trailer, og ikke med salgsfremmeren?
2 søte småpiker Skrevet 20. august 2007 #4 Skrevet 20. august 2007 Nei, varene står klare og venter på deg! Har en venninne som nettopphar sluttet som salgsfremmer, fordi det hele tiden er tidspress, mye overtid, og det var ikke forenelig med det å være alenemor. Hun fikk i tillegg dårlig betalt for tungt arbeid. Men det er sikekrt ikke like ille i alle firmaer.
Gjest irismor Skrevet 20. august 2007 #5 Skrevet 20. august 2007 Svigermor jobber som salgsfremmer i Toro. Hun styrer dagene selv starter tidlig, ferdig tidlig. Samt at Toro betaler ganske greit, dama har nesten det dobbelte av hva jeg har (helsevesenet).
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå