Gå til innhold

Hjeeeelp!! Sønnen på 2 1/2 mnde vil ikke spise!?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Halvor har ikke spist siden kl 12 i dag. Og nekter å spise, vil ikke ha flaska og bare hyler.. Hva skal jeg gjøre? Har prøvd alt ;( snufs..

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Har du prøvd å mate han liggende?

 

Suger han på smokken så kan du "lure" han med å bytte den ut med flaska.

 

Buss han i armene mens du gir flaska

 

Buss han i søvne og så gi han flaska

 

Gi han litt sukker vann på flaska eller med kopp eller skje så han ikke blir dehydrert.

 

Har selv slitt med at småen har hatt dårlig matlust. Helt forferdelig når de ikke bare kan spise. Vi vet jo at de er sultne:/

Skrevet

takk kaa82.

 

Så ikke svaret ditt før nå. Men kokte sukkervann og ga han det. Da roa det seg, og spiste godt etterpå.. Puh:) Da kan jeg puste letta ut..

Skrevet

Det var bra han roet seg og fikk i seg litt mat da. Ikke noe kjekt når de små ikke vil spise. Får håpe det løser seg da og ikke er et varig fenomen.

Småen her har vært plaget med dårlig matlyst siden han var ca 2mnd. Nå er han 4mnd, og spiser fortsatt lite. Er fryktelig frustrerende de gangene jeg vet han er sulten og han gråter, men får ikke i han mat.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...