Gå til innhold

Noen som har erfaring med sånn strekkmerke-olje?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg vurderer å kjøpe det, men virker det liksom?? :P

Videoannonse
Annonse
Skrevet

har erfaring ja,og du kan egentlig bare bruke de pengene på noe snop i stedet ;)

Skrevet

Jeg har kjøpt en slik stick på the body shop me cocoa, men om den funker er noe annet!! Tror ikke vi kan gjøre mye fra eller til for å forebygge siden det er underhuden som strekkes... men huden og kroppen har alltids godt av fuktighet og lett massasje!!

 

Også er det greit å tenke i ettertid at man prøvde å forebygge iallefall, hvis man får strekkmerker:)

 

 

Skrevet

Jeg har kjøpt en olje som heter graviditetsolje på helsekosten. Har venninner som har brukt den og ikke fått merker. Men tror egentlig at det kommer vel an på hvor elastisk huden din er. Jeg skal bruke oljen, og det er jo godt å få smurt seg litt;)

 

 

Skrevet

har smurt meg inn morgen og kveld siden de første ukene, og fortsatt ingen merker! (bankibordet)

har 12 uker igjen, da! så det kan fortsatt dukke opp noen!

 

Skrevet

Det funka ikke på meg. Bortkastet penger...

Men for all del. Lurt å smøre magen under svnagerskapet,

men en behøver ikke kjøpe dyre kremer.

Skrevet

har funket på meg så langt (30 uker) huder har jo ikke vondt av det, så kommer til å fortsette å smøre. og drikke masse vann!! :)

Skrevet

Ja, jeg smører meg med body lotion morgen og kveld så langt det går og jeg ikke glemmer av det. Er 19+6, og fortsatt ingen merker. Kanskje fordi jeg ikke har noe mage også da :P Men bare lurer :)

Skrevet

Jeg har gjennom hele svangerskapet brukt en den sticken fra Body Shop som heter cocoa butter(kakao-smør). Det var den de anbefalte meg på Body shop!Men om det har noe hensikt tviler jeg egentlig på. Jeg er en av de som stoler mer på vitenskapen, og ifølge den er det ingen kremer som kan forhindre strekkmerker. Men jeg har råd til å kjøpe den så da taper jeg egentlig ingenting på det. Og fuktighet er jo viktig uansett!=)

Skrevet

Det er desverre underhuden som må smøres for å forebygge strekkmerker. Og det blir jo litt vanskelig..... bruk pengene på noe annet du;)

Noen en kjempeheldige og slipper et eneste merke,mens andre........ja faen også.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...