Gå til innhold

Ok. Tok testen, Negativ.. =(


Anbefalte innlegg

Skrevet

så da er det bare å vente på TR og prøve igjen neste mnd!! Hva pokker skal til for a vi skal klare å bli gravid??? Jeg holder på å bli gaaal her!

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Så trist. ikke noe moro å få den ene negative testen etter den andre :-(

 

Tror man bare må legge ting litt på hylla jeg, og la ting gå sin gang. Var selv VELDIG opptatt av at ting skulle klaffe og at det ikke ville være noe problem overhodet å bli gravid (gikk fort de 2 forrige gangene) men det tar nok lenger tid denne gangen ser det ut som.

 

Selv om det ikke er lett, så prøver jeg å holde fokus på helt andre ting enn å bli gravid. Satser på at det funker. Har f.eks ikke vært inne på BIM nå på flere uker. Man blir så veldig fokusert ved å være inne på disse sidene. Ved ikke å være her har jeg klart å fokusere anderledes. De første periodene drev jeg også med EL og Gravid-tester i endinga - ble rimelig sprø av det.

 

Vi får ta det som det kommer.

 

Lykke til videre :-)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...