Kanutten:-) mamma til 2 Skrevet 19. august 2007 #1 Skrevet 19. august 2007 Et rart spørsmål fra denne kanten...men kom plutselig til å tenke på dette. Har jo ikke vært noe særlig til sol og sommer her nede på sørlandet,så det hadde vært deilig å tatt en liten halvtime i ny og ne..:-)
Anonym bruker Skrevet 19. august 2007 #2 Skrevet 19. august 2007 Så lenge du har ett håndkle rundt hele livet kan du ta solarium, men på grunn av hormonene er det en mulighet for at du får skjolder som ikke går bort før en stund etter fødsel.
1baby,og 1 spire Skrevet 19. august 2007 #3 Skrevet 19. august 2007 Legen min sa det ikke hvar noen fare for barnet å ta sol med måte.
Måånestråle Skrevet 19. august 2007 #4 Skrevet 19. august 2007 Det skal ikke være noen fare med solarium, så lenge du unngår å bli overopphetet, såvidt jeg har skjønt..
SuperMoM <3 Skrevet 19. august 2007 #5 Skrevet 19. august 2007 Tok solarium ofte når jeg gikk gravid,helt til at jeg ikke klarte å ligge så mye på ryggen lengre.Da var det liten vits for da hadde jeg ikke komt meg ut av solariumet:p hehe
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå