lanoforliten Skrevet 18. august 2007 #1 Skrevet 18. august 2007 Hva i all verden skal jeg gjøre med en voksen, kastrert hannkatt som ikke vil flytte med oss??? Han går bare tilbake igjen hver gang jeg har henta han hjem. Vi flytta bare et par kilometer just, så han finner veien tilbake igjen. Vær så snill og kom med tips!!!!! Jeg er kjempeglad i katten, og vil ha han hjem..... Alle tips og råd mottas med stooor takk!!!
Gjest Skrevet 18. august 2007 #2 Skrevet 18. august 2007 Hent ham hjem og steng ham inne i det nye hjemmet deres i minst 14 dager. Er i alle fall et råd jeg har hørt. Det er jo en forutsetning at han "kan" å gå i kattekasse.... At han ikke er avhengig av å gå ut for å få gjort fra seg.
lanoforliten Skrevet 18. august 2007 Forfatter #3 Skrevet 18. august 2007 Holdt han inne i to uker, hn holdt på å gå på veggene, bokstavelig talt... Hjertelig for tipset!!!
Hjertefamilien Skrevet 18. august 2007 #6 Skrevet 18. august 2007 Tror ikke det er noen annen måte å gjøre det på enn å ha katten inne leenge uten mulighet til å gå ut... Høres fælt ut, men katten må jo venne seg til det nye hjemmet.
lanoforliten Skrevet 18. august 2007 Forfatter #7 Skrevet 18. august 2007 Ja jeg er ganske så fortvila over det.. man blir veldig bundet til de..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå