Gjest Skrevet 18. august 2007 #1 Skrevet 18. august 2007 Noen andre med baby i området? Vi drar om en uke
vizo Skrevet 8. oktober 2007 #2 Skrevet 8. oktober 2007 Hei! Jeg ser at dette innlegget ikke er helt nytt men svarer deg allikevel. Jeg bor i Genève og er hjemme med 2 jenter.(16mnd og 2mnd) Hva med deg? Flyttet du hit eller var det ferietur?
Gjest Skrevet 23. november 2007 #3 Skrevet 23. november 2007 Hei, så koselig med et svar Flyttet og flyttet fru blom, jeg bor i området med sønnen min i hvertfall. Jeg jobber for CERN og har avtale om å jobbe i to år på et prosjekt. Deretter er planen å flytte hjem til Norge igjen. Det hadde vært koselig å treffe noen andre med små barn (som også snakker norsk), så hele familien har tenkt seg på jule(tre?)fest 15. desember i regi av den nordiske foreningen. Kanskje dere også kunne tenkt dere å komme?
vizo Skrevet 28. november 2007 #4 Skrevet 28. november 2007 Hei igjen. Vi har aldri vaert med pà norsk julefeiring her nede sà det hadde vaert koselig. Nàr og hvor er det? Jeg legger ved mailadressen min dersom du kunne tenke deg à ta kontakt. [email protected] Ps. liker nicket ditt forresten.
LiHa Skrevet 28. november 2007 #5 Skrevet 28. november 2007 Hehe en kaklehøne skulle vi gjerne blitt kjent med! Det er mange norske i Geneve, og vizo og jeg ble kjent her på nettet. Vi er glade i å skravle! Håper du trives i Geneve og på CERN. Mannen min jobber også der. Vi har vært her dette året og skal hjem til Norge til jul. Vi har trivdes veldig godt her nede og synes det er litt vemodig å flytte hjem.
Gjest Skrevet 3. desember 2007 #6 Skrevet 3. desember 2007 jeg trives så langt ja, selv om arbeidslivet på CERN er ganske annerledes enn jeg er vant til. Sender deg en e-post, vizo God tur hjem til Norge da LiHa
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå