Gå til innhold

Mye koster lammeskinn?lukter de?


Anbefalte innlegg

Skrevet

og hva slags størrelse burde jeg ha i vogn med mykbag? og hvor får jeg tak i det?:)

takk for svar:)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

eller kan man kjøpe i stor størrelse? og bruke det både i seng,vogn,gulvet og vugge?

Skrevet

Jeg kjøpte lammeskinn fra nøstebarn da vi fikk jenta vår. Husker ikke helt hva det kostet, men tror kanskje det var rundt 800 kr.

Kjøpte den mellomste størrelsen og den brukte vi i bag'en (som ikke var spesielt stor) og i senga da hun begynte å ligge der. Brukte det til hun var ca 1,5 år tror jeg.

 

Hadde et billigere skinn fra Barnas Beste da hun begynte å sitte i vogna med skitne sko :)

 

Skrevet

Jeg bestillte herfra.... http://www.granberggarveri.no/?mod=4&m1=1

Pris kvit babyskinn kr 465,-, ubleika skinn 455,- . 2.sortering kr 385,- . Porto ca kr 100,-.

Det lukter litt, men det er bare å henge det litt ut til lufting, vaskeanisning følger med i pakka. Eg bestillte uleket og det var så å si kritthvitt.

 

God service.

 

Skrevet

jeg kjøpte lammeskinn fra barnas hus. Der koster de 299,- for korthåret, og 349,- for langhåret(tror jeg!!) Det lukter sau av dem ja, men det går vel an å lufte bort litt. Selv vasket jeg skinnet og det ble mye bedre etterpå. Der er størrelsene små, men passet akkurat i kurven vi skal ha, samt i vogna.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...