jente08&jente2010<3 Skrevet 17. august 2007 #1 Skrevet 17. august 2007 hehe....nå tror jeg virkelig min kjære har forandret seg endel:) jeg satt på BIM igår kveld og surfet litt:) da jeg fikk en melding av sambo som var på kjøkkenet om jeg kunne gå inn på bjorklund.no og søke på et nummer der! jeg skjønte jo ingenting, så gjorde som han sa, der kom det opp et sett forlovelsesringer! så jeg ropte til han at det måtte være feil søkenummer,trodde vi så etter slipsnål til min bror! da kom han inn i stua med roser,og lurte på om ringene var fine?ja, sa jeg, og da trakk han de frem fra lomma, og lurte på om jeg ville ha en av de:)hehe...da skjønte jeg det:) og ringen passet perfekt:)jippi:) aldri blitt så overrasket jeg:) han fikk da svaret ja:) men bryllup må vente en stund:) så laget han god mat etterpå til oss:) hehe....ville bare dele det med dere jenter:)
Ladybug~N&E Skrevet 17. august 2007 #3 Skrevet 17. august 2007 ååååå gratulerer så mye!!! kjempeflott måte å gjøre det på! blei rørt her jeg;) lykke til!! min var ikke så romantisk da han fridde til meg... men det var søtt alikevel;) fordi det var et lite lyspunkt i en ellers så grå hverdag!
jente08&jente2010<3 Skrevet 17. august 2007 Forfatter #4 Skrevet 17. august 2007 hvordan fridde han da?? flere her som har noen fine historier?
♥ Miss Fat ™ ♂ + ♀ Skrevet 17. august 2007 #5 Skrevet 17. august 2007 det var en veldig fin måte å gjøre det på, orginalt. han hadde sikkert tenkt nøye gjennom det.....
~falck~ har fått baby! Skrevet 17. august 2007 #7 Skrevet 17. august 2007 Åååså koselig! Gratulerer så masse:)
Skuddårsmamma=) Skrevet 17. august 2007 #8 Skrevet 17. august 2007 Ååååååååå, så koselig!! Gratulerer!! =)
Elskeråværemamma Skrevet 17. august 2007 #9 Skrevet 17. august 2007 Sååååå koselig Artig og romantisk på en gang....!! Gratulerer så masse til dere begge!!! Stor klem!!!!!!!!!!
pandabjørn Skrevet 17. august 2007 #11 Skrevet 17. august 2007 Å så søt samboer du har ) og gratulerer så mye med forlovelsen..
Gjest Skrevet 17. august 2007 #13 Skrevet 17. august 2007 Så koselig da!!!!!!!!!!!!!!! gratulerer!!!!!!!!!!!!! blir nok ingen forlovelse her,jeg vil gjerne men begge mener at det er den andre som bør fri.
Happy H Skrevet 17. august 2007 #14 Skrevet 17. august 2007 ååå..så søtt!!!!!!!!!!!! gratulerer så masse!=)
Queen_of_the_road*2_gull Skrevet 17. august 2007 #15 Skrevet 17. august 2007 Ååååå.. Så romantisk!!! Gratulerer Tonje!!!!! =) Så kjekt. Stor klem herifra.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå