prøvekluten+3små Skrevet 17. august 2007 #1 Skrevet 17. august 2007 se om den tullemorkaka har fløtta på seg slik vi håper på! må medgi jeg er en smule spent på dette ja..
Minigull07/11 Skrevet 17. august 2007 #2 Skrevet 17. august 2007 Så gøy da! Lykke til... Jeg var i går på vanlig UL. Da så vi i hvert fall rett opp i skrevet hennes, haha, jente der ja! Haha..
prøvekluten+3små Skrevet 17. august 2007 Forfatter #3 Skrevet 17. august 2007 det gjorde vi på 3d og:oD ikke mye tvil der mente jordmor,så gjett om jeg blir sjokka om de sier annerledes i dag!
attpåklatt!! Skrevet 17. august 2007 #4 Skrevet 17. august 2007 Masse lykke til til deg!!! Husk å oppdatere oss... :-))
prøvekluten+3små Skrevet 17. august 2007 Forfatter #5 Skrevet 17. august 2007 ..da var jeg tilbake etter en times ul og fire legemeninger seinere! gaah! kvalm jeg nå,slik som de styra på oppå magen min! men de har så og si kommet frem til at det går bra...mulig må jeg inn til ny kontroll igjen i uke 36,men skulle få beskjed..kaka hadde trekt seg opp,de ble bare ikke enige om den hadde trekt seg NOK Opp:-/
Athina' Skrevet 17. august 2007 #6 Skrevet 17. august 2007 Men er det ikke sånn at hvis den ikke er nok oppe i uke 32 så kommer den seg ikke opp? Forsto det sånn på jm jeg i allefall. Supert at den kan trekke seg mer opp, så du slipper ks :-)
prøvekluten+3små Skrevet 17. august 2007 Forfatter #7 Skrevet 17. august 2007 neida,den kan enda strekke på seg heldigvis...er kanskje en cmdet står om her da..derfor de er usikre
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå