Gå til innhold

Hvor mye har dere utbetalt i måneden?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Fornøyd?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

970 ganger 2

og 661 kr i kontantstøtte=)

 

Skrevet

Jobber bare 60% og har i overkant av 10 000.. ikke fornøyd men er jo student med studielån ved siden av... Klarer oss greit men skal bli godt å begynne å jobbe fullt igjen om halvannet år :o)

Skrevet

ca 14 500

 

skulle gjerne hatt mer jeg..

er kjipt å høre om andre jeg kjenner som ikke har noen verdens ting i utdannelse som tjener 50 000 mer enn meg i året..

Skrevet

DU da?

fornøyd?

Skrevet

Fornøyd, men kunne fått litt mer :-)

Skrevet

Full kontantstøtte og barnetrygd for to med finnmarkstillegg. Er fornøyd med det egentlig, når alt kommer til alt. ;o)

 

Men begynner å jobbe på mandag, kommer nok til å tjene en del mer da, men hvor mye vet jeg ikke helt.

Skrevet

Barnetrygden + en mann med godt betalt jobb:o)

Skrevet

rundt 13000, -oss to til sammen!

sånn er det å være student, gitt...

 

 

Skrevet

Permisjonspenger + barnetrygd blir 14000.

Skrevet

Utbetalt mellom 22 - 25 000 i mnd. og er fornøyd med det, men synes det til tider er hardt å jobbe 100 %, men vil gjøre det frem til unge nr. 2 er født slik at jeg får litt penger under permisjonstiden.

Skrevet

17600 denne mnd......og de neste 11 mnd....

Skrevet

Ca 28 000, og gubben har vel nesten like mye. Er fornøyd med det. Nå i permisjonen har jeg "bare" maxbeløpet på ca 18600, det går bra det også ;-)

Skrevet

jeg har ca 11.900 med barnetrygd.. lite synes jeg, tjente ca 20.000 før jeg ble gravid fordi jeg tok masse ekstravakter..

 

men heldigvis tjener gubben bra.. :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...