Evab Skrevet 16. august 2007 #1 Skrevet 16. august 2007 Jeg har bestilt time til privat ultralyd på tirsdag. Da er jeg 12 + 5, er det noen som vet om de tar ultralyd innvendig da? Eller er fosteret så stort at de kan ta ultralyd utenpå magen? På forhånd takk for svar!
twoboys & a girl Skrevet 16. august 2007 #2 Skrevet 16. august 2007 Tok ul på yttersiden, men den lå langt nede. Var ca en uke tidligere der enn deg.
line_n & sara Skrevet 16. august 2007 #3 Skrevet 16. august 2007 jeg tok innvendig på majorstuaklinikken i uke 12! fikk veldig fine bilder, ligger et på profilen min! (har 12ukers bildet på forsiden) den dingsen de putter inn i deg, er ikke så stor og skummel! værre med en innvendig jeg fikk på sykehuset i uke 21 (fikk både innogutvendig pga blødning) den var stor, den!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå