Anonym bruker Skrevet 16. august 2007 #1 Skrevet 16. august 2007 Er helt forjævlig.. Pappaen skal ha jenta mi for føste dag i dag.!! Det va han som gikk fra oss.. Blir det bedre?
så var vi 4 Skrevet 16. august 2007 #2 Skrevet 16. august 2007 Jepp, det blir mye bedre med tiden. men er et slit den første tiden med alle nye rutiner og papirarbeid som skal gjøres.
Bea- Skrevet 16. august 2007 #3 Skrevet 16. august 2007 off.. papirarbeid driter jeg i, det er den invendige smerten som ver verts! Hadde dere det sånn? Er jeg helt alene?
jente30L Skrevet 16. august 2007 #4 Skrevet 16. august 2007 jeg ble alene den 12 aug... sitter her og er veldig stille i huset... legg meg gjerne til på msn [email protected]
Gjest Riga+hippiesnulla & piratspira Skrevet 16. august 2007 #5 Skrevet 16. august 2007 Du er ikke aleine, nei!
:::) Frøken Velferdsrett Skrevet 16. august 2007 #7 Skrevet 16. august 2007 jepp vi har det drit vondt alle sammen, men takket være nav er vi rike så det er ikke så farlig
Anonym bruker Skrevet 17. august 2007 #8 Skrevet 17. august 2007 Jeg har det også vondt. Skal blir alenemor og driver å finne meg en leilighet og jobb. Ikke lett gitt. Gruer meg litt, men samtidig så gleder jeg meg også.
Ane** Skrevet 17. august 2007 #9 Skrevet 17. august 2007 Jada, det blir bedre med tiden! Det er vanskelig og vondt i starten. Alt er nytt, hverdagen er ny, kveldene er nye, økonomien blir en helt annen, osv osv... Men etterhvert finner man seg til rette. Man får litt rutiner på ting, lærer å kose seg i eget selskap på annen måte enn før, får taket på økonomi og å få penger til å strekke til... Det tar nok en stund, og savnet etter han kan jo ta enda lenger om det var han som gikk. Følelser kan man liksom ikke styre. Men ja, det blir bedre! Tro meg! Kan ikke annet enn å ønske deg lykke til!
Gjest Skrevet 17. august 2007 #10 Skrevet 17. august 2007 Jeg feller fortsatt en tåre i ny og ne jeg, fordi jenta mi mest sannsynlig aldri får møte pappan sin. Men vi klarer oss jo. Hun har jo masse folk rundt seg som er glad i henne. Men det er trist fra tid til annen. Det var værst i begynnelsen, da alt skulle ordnes med papirer og styr..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå