PRINSESSE VIL IKKE Skrevet 15. august 2007 #1 Skrevet 15. august 2007 Tenkte jeg kanskje skulle prøve dette,men er litt skeptisk til bivirkningene,noen som vet?Går man opp i vekt?
Monajenten Skrevet 15. august 2007 #2 Skrevet 15. august 2007 http://www.dinbaby.com/forum/search?SearchForumText=hormonspiral&SearchForumButton=S%F8k
annka82-har 3 nydelie gutta:) Skrevet 15. august 2007 #3 Skrevet 15. august 2007 hei.jeg har hadde den nesten i ett år,men var å tok den ut på mandagen.var forferdelig plaga med blødninge,blødd stortsett 3 av 4 uke i slengen heile tia(ikke mye,men allikavæll nok),ømme brøst,humørsvigninge,ble VELDIG godtersyk(har alltid vært det,men etter jeg fikk hormonspiral ble det værre),så la på meg nån kilo ekstra:( jeg var ikke fornøyd i det hele tatt,men som sagt,så er det stor forskjell fra person til person...
Ta sats;-) Skrevet 15. august 2007 #4 Skrevet 15. august 2007 Jeg har hormonspiral nå, for andre gang, og er bare suuuper fornøyd!!! Denne gangen har jeg ikke hatt blødninger i forbindelse med innsettelsen fordi jeg satte den inn 2 mnd etter fødsel. Andre bivirkninger har jeg ikke merket noe til! Har ikke gått opp i vekt, men er kraftig fra før da... Forrige periode klarte jeg, uten store problemer, å ta av ca 20 kg MED spiral, så for meg har ikke denne spiralen ført til vektøkning iallefall. Kan bare anbefale jeg! :-)
meg & to små vampyrer Skrevet 15. august 2007 #5 Skrevet 15. august 2007 Blødde hver dag i 6 mnd. Så tok jeg den ut. Ingen andre bivirkninger.
Trulte76 Skrevet 15. august 2007 #6 Skrevet 15. august 2007 jeg hadde det som deg..bløddeofte..men ikke mye..var 14 dager på og av med meg da..etter 8mnd tok jeg den ut..og legen var ganske enig i at det var det beste ja.. men søstra mi var veldig fornøyd med den..ingen plager..hadde mensen bare en dag eller to..og kun brukte truseinnlegg.. Så ho hadde det ganske så greit ja HI; Eneste å gjøre er å bareprøve det ut. Hørt mange flere er veldigfornøyde enn misfornøyd.. Så er jo verdt et forsøk Med meg var den ikke vond å sette inn eller ta ut
Hibbel Skrevet 15. august 2007 #7 Skrevet 15. august 2007 Jeg var ikke fornøyd... Hadde den i 7mnd. Gikk fint de første 3 mnd- bortsett fra humørsvingning og blødninger. Etter 3 mnd fikk jeg noe vanvittig med kviser. Etter at den hadde vært inne i 7 mnd (3 mnd med stadig verre kviseutbrudd) tok jeg den ut. Det er 4 mnd siden og jeg har blitt bedre, men MANGE arr. Skikkelig plagsomt; Så jeg sier nei takk... Nå satser vi på det franske prevensjonen " Lavære"!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå