Gå til innhold

Anbefalt akupunktør i Sandnes


Anbefalte innlegg

Skrevet

Sliter du med rare sykluser, kort/lang mens +++++++ Bor du i nærheten av Sandnes i tillegg??? Da anbefaler jeg deg å prøve dette.

 

En venninne av meg med pco gikk til akupunktør og homeopat (ja han er utdannet begge deler) På Sandnes. Der mente han at i løpet av 5 behandlinger så skulle han ordne opp. Venninna mi ble ikke akkurat overbevist!!!! Ved første behandling fikk hun utlevert noen små kuleforma tabletter. Disse skulle hun ta 2 stk. av hver dag. Han ga henne akupunktur 2 ganger rundt eggløsn. første måned. Ja hun fikk mensen. Men hun kunne jo ikke gi opp etter kun 1 mnd. Neste mnd. fortsatte hun på disse "magiske tabl" og hun fikk akupunktur 3 ganger iløpet av denne prøveperioden. Denne siste mnd. var første gang hun fant eggløsn. i løpet av alle mnd. hun hadde vært prøver, og ja etter disse 5 behandlingene iløpet av 2 mnd. ble hun gravid!!!!!!!!!

 

Jeg er en av dem som er villig til å prøve det meste. Var så lei av å få mensen måned etter måned. Mannen min og jeg er et av de parene legen kaller uforklarlig barnløs. Så jeg bestilte time hos denne mannen. Jeg fikk også disse magiske tabl. kalt: Pulsatilla. 2 måneder gikk og jeg hadde fått 5 behandlinger. På mand. fikk jeg positiv graviditetstest!!!!!!!!!!!!! Magiske hender eller ???

 

Selvfølgelig kan dette være tilfeldig, men jeg har troen. Og resultatet det kom :-)

 

Denne fantastiske mannen heter Tom Fjelltvedt. Jobber på Sandnes naturmedisinske senter tlf: 51666220. Det er lettest å komme igjennom på tlf. på formiddagen. Kontoret ligger i 5 etg. i samme bygg som resturanten Charles & De. (Tror det er det den heter...) Du går inn fra langgaten.

 

Lykke til!!!!

 

 

Videoannonse
Annonse
Skrevet

heisann...har annbefalt dette for ei veninne a meg, hun bor ikke så langt fra sandnes heller.hvor mye koster denne behandlingen og er det lang vente tid tro?

Skrevet

Ja det er absolutt å anbefale!!!!

 

Første konsultasjon betalte jeg 600 kr. Jeg var der ca. 1 time. Først hadde vi samtale om hva mitt mål var, om syklus, evt. sykdommer m.m. Så fikk jeg satt nåler. Fikk i tillegg disse berømte homeopat pillene.

 

De neste konsultasjonene koster 350 kr. Da setter han nåler.

 

Anbefaler å gjerne få time tidlig i syklusen. Slik at han kan "lade opp" til selve eggløsn.

 

Jeg fikk time inne en uke eller to. Var mitt eget ønske. Så det kan hende jeg kunne fått før? Noen dager begynner han kl.07, mens andre dager jobber han til kl.19. Så han er så fleksibel!

 

ØNSKER VENNINNEN DIN MASSE LYKKE TIL :-)

Skrevet

Yeeesss dette var deilige nyheter!!! Gjett om jeg skal prøve denne mirakelmannen. Jeg bor ikke så langt unna fra Sandnes heller.:) Jeg ringer han den dag imorgen.:) Tuuuusen takk for informasjonen.:)

Skrevet

 

 

hei:) dette høres veldig spennende ut, vet du hva de pillene du fikk heter? bor i bergen så det blir litt langt å reise ja:)

Skrevet

Hei Sueno!

 

Det finnes helt sikkert en homeopat i Bergen? Pillene heter Pulsatilla 30 ch. Et lite rør som er lilla utpå (finnes i mange fager, men det lilla skal visst være det riktige?!) Inni er det bittesmå hvite kuler. Jeg skulle ta 2 stk. hver dag utenom måltid. Skulle ikke ta dem under mens.

 

Disse sammen med akupunktur gjorde susen....

 

Lykke til!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...