stripete ullsokk Skrevet 15. august 2007 #1 Skrevet 15. august 2007 Tok en test på mandag, som var neg..... mensen skulle ha kommet i går, men har ikke sett noe til den. Har litt sånn difuse tegn på at tante er påvei, men de er ikke like som de pleier... Men er redd for å teste og få neg, er lei av å ikke få dette til............. Bare litt frustrasjon somm måtte ut....!!!
har4barn Skrevet 15. august 2007 #2 Skrevet 15. august 2007 Her også. Hadde ikm alt i fra søndag til i dag, men negativ test senest på tirsdag. Kommer ikke til å ta en evt ny før helga. HAr mye mensmurringer og litt kvalme. Ja, ja. Det er vel bare å håpe: enten gravid, eller at tanta kommer så fort som fy, så vi kan starte på ny pp. Lykke til , stripete ullsokk!!!
Vesla89 - Er lei! Skrevet 15. august 2007 #3 Skrevet 15. august 2007 Heeelt enig! Mensen kan komme nå. Skulle hatt den på lørdag.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå