EnJente_m_EnJente Skrevet 15. august 2007 #1 Skrevet 15. august 2007 Jeg skal ta ettårsbilder av snuppa mi snart, og ANER ikke hva jeg skal ha på henne ! ! ! Er desperat etter forslag. Alt jeg vet er at jeg vil ha mørk bakgrunn, slik at hun lyser opp bildet. Fotografen sa det da er fint med lyse farger i klærne. Hva hadde dere på deres småtroll ?
Amazed..♫ 01.02.2012 ♫ Skrevet 15. august 2007 #2 Skrevet 15. august 2007 På ettårsbildene til snuppa så hadde vi forskjellige bakgrunner og "ting" med på bildene da.. men vi brukte iallefall fin genser og matchende skjørt, tøff dongeribukse og en litt mer hverdagsgenser, selebukse i dongeri og bar overkropp, og noen bilder i bar overkropp med et gullsmykke.. Kjempefornøyd med resultatet
Gjest Skrevet 15. august 2007 #3 Skrevet 15. august 2007 En hvit body bare Evt en hvit sommerkjole eller noe sånn, men synes det er penest med de enkle bildene, f.eks. bare i bleia eller en liten blondebody e.l.
EnJente_m_EnJente Skrevet 15. august 2007 Forfatter #4 Skrevet 15. august 2007 enig så enig, vil ha det enkelt, tenker også noe hvitt, men vil jo at huden skal synes, den fiiine babyhuden !
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå