Gå til innhold

Når vannet går..


Anbefalte innlegg

Skrevet

Noen som vet hvordan det føles rett før vannet går? Er det kynnere/smerter eller bare skjer det liksom uten noen som helst forvarsel? Noen som vet...??

Videoannonse
Annonse
Skrevet

I mitt forrige svangerskap gikk vannet mens jeg sto og hang opp en lampe. Skvatt så lampe føk i sofaen. Men var ikke vondt i det hele tatt!! Kjendte ingenting før det heller. Gikk ca 12 timer fra vannet gikk til riene begynnte å kjennes!

Skrevet

ved mitt forrige sangerskap så begynte jeg å lekke... Tror ikke jeg merket slimpropp eller noe.. våknet om natten av at jeg måtte tisse og når jeg var ferdig og hadde lagt meg så merket jeg at det rant fortsatt så jeg ble redd for at jeg tisset på meg..hehe.. Når jeg da gikk på do var det blod på papiret... men var så nysgjerrig på hvordan det var når det liksom sier "splæsj"...;o)

Skrevet

lå i senga, hørte ett "knips"...å DER sildra det ut......riene startet med engang...6 timer senere var babyen ute:)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...