vårina Skrevet 14. august 2007 #1 Skrevet 14. august 2007 Vi skulle egentlig på ul i morgen men så ringte legen og spurte om vi kunne komme idag. Det var ikke nei i våres munn til det:) Alt var bra med våres to små mirakler..jenta vinket til og med til oss..hihi.Er i lykkerus over at ting går så bra nå...ingen blødninger lenger og legen var storfornøyd han også Skal fortsette å gå på kontroll hver 14 dag pga kort livmorhals. Vi har fått beskjed om at de mest sannsynligt kommer til å komme til verden fortidligt...så nå får vi bare håpe de holder seg inne lengst mulig. Ha en fortsatt strålende kveld!
Adriansmor med tulla Skrevet 14. august 2007 #2 Skrevet 14. august 2007 ååå en av hver=) så koseliii... lykke til videre=)
Anonym bruker Skrevet 14. august 2007 #3 Skrevet 14. august 2007 Heldigen! en av hver..det må jo være helt topp! Masse lykke til videre!
Gjest Skrevet 14. august 2007 #4 Skrevet 14. august 2007 SÅ MORO =) =) =) Masse lykke til videre... hihi
Bea har snart 4 barn? Skrevet 14. august 2007 #5 Skrevet 14. august 2007 En av hver så koselig....................................... Grattis med med.
Athina' Skrevet 15. august 2007 #6 Skrevet 15. august 2007 Å så morsomt! :-) Har alltid ønsket meg tvillinger, men vet jo at det er mye jobb så jeg tror jeg er fornøyd med å få en og en :-) Bra at det er en av hver for det er så mange jenter her inne så vi trenger litt hjelp til å få opp guttebestanden :-)
enpå3ogenpå1 Skrevet 15. august 2007 #8 Skrevet 15. august 2007 åååååååååå så gøy!!!! Du får jo det jeg ønsket meg du - tvillinger og en av hver. Kos deg med graviditeten, godt å høre at alt er bra!!!!!
tudeluuu Skrevet 15. august 2007 #9 Skrevet 15. august 2007 Så koselig at du får en av hver! (hehe, blir jo også mye lettere å vite hvem som heter hva).. Så gøy med tvillinger =) Det er vel ganske vanlig at tvillinger kommer til før tiden.. og heldigvis så går det bra likevel! Fint at du blir så tett fulgt opp =) Lykke til videre!! klem
vårina Skrevet 15. august 2007 Forfatter #10 Skrevet 15. august 2007 Tusen takk alle sammen! lykke til videre til dere også!
Lita2102 med to gullgutter:-) Skrevet 15. august 2007 #11 Skrevet 15. august 2007 Så gøy da:-) Mannen min ønsker seg også en av hver... Det spiller egentlig ingen rolle for meg, men det hadde selvfølgelig vært gøy, siden jeg har 4 jenter fra før av. Skal ikke til ultralyd før 5.9 så det er fremdeles en stund og vente.. Lykke til og klem fra meg:-) !!
Heidi30 Skrevet 15. august 2007 #12 Skrevet 15. august 2007 åååååååå såkoselig ....det er jo kjempe bra.......jeg har også lyst på en av hver he he.....vet det er en gutt inni der,m en den andre får jeg vente på spenning he he.... Lykke til videre....det blir spennende å høre...
<3 <3 <3 juuuhuuuu <3 <3 <3 Skrevet 15. august 2007 #13 Skrevet 15. august 2007 åååå så deilig.. går også å tenker på hva slags kjønn de to mine er.. kjekt med gutt å jente da! hvilken uke fikk du ultralyd? får vi som er tvillinger tidligere eller er det rundt samme tid? (uke 18-21)
Anonym bruker Skrevet 15. august 2007 #14 Skrevet 15. august 2007 Så koselig :-) Jeg er en av hver. Har tvillingbror. Kjempekoselig! Skulle gjerne hatt tvillinger selv, men er nå på vei med nr 2. Nr 1 er 17mnd.
vårina Skrevet 15. august 2007 Forfatter #15 Skrevet 15. august 2007 Hei! eg har allerede hatt flere ul pga blødninger. I går på ul var første gang legen så helt sikkert kjønnene..uke 17+4. Tror nok at så sant alt går bra..så er det vanlig med ul rundt ukr 18-21 ved tvillinger også.Hvor langt på vei er du?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå