Anonym bruker Skrevet 14. august 2007 #1 Skrevet 14. august 2007 Hei! Jeg er 15 uker på vei i dag,men har fortsatt masse av de samme symptomene som i 1.trimester.. Er dette normalt da?? Jeg er fortsatt tidvis veeeldig kvalm. Trøttheten nekter å slippe taket, og de ømme brystene har også kommet tilbake... Noen andre som har det på samme måte? (Jeg vet nøyktig hvor langt jeg er på vei da, pga el-test hehe)
Kvitrebekk Skrevet 14. august 2007 #2 Skrevet 14. august 2007 Jeg sliter fortsatt veldig med kvalmen. Er 16+2 eller 16+4 i dag. Har fortsatt også ømme bryster og masse stikninger i magen. Så du er ikke alene :-)
Suss@ med 3 gutter Skrevet 14. august 2007 #3 Skrevet 14. august 2007 Jeg er 20+4 og har fortsatt ømme bryster, og stikkinger murringer i magen.. kvalmen har jeg heldigvis aldri hatt:)
Belladonna med to gutter Skrevet 14. august 2007 #4 Skrevet 14. august 2007 Jeg er 18 uker på vei (eller no sånt!) og er trøttere enn noen gang!!!!
Bdancer Skrevet 14. august 2007 #5 Skrevet 14. august 2007 Jeg var kvalm til og med uke 14-15.... er i uke 25 nå og trøttheten slapp taket i forrige uke. godt å slippe å sove hele tiden, men nå begynner det å bli tungt hehe... Og så har jeg vært en del svimmel i hele 2 trimester. Tror det er vanlig med noen symptomer hele veien jeg.
calalalala Skrevet 14. august 2007 #6 Skrevet 14. august 2007 Jeg er i uke 18 i morgen og er fortsatt kvalm og uvel. Sliter med å få i meg mat. Pluss kjempetrøtt og tunge bryster.. Tror det meste er normalt jeg.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå