Blomst75- 24.07.05 + Skrevet 14. august 2007 #1 Skrevet 14. august 2007 Jeg trodde jegskulle ha mensen på lørdag.. Den kom ikke.. Tok to tester (CB) på søndag.. negative ( I går kom mensen..trodde jeg... akkurat som sist, kom det en bitteliten blødning.... Putten inn en propp i dag tidlig også, fordi jeg var sikker på at det var litt sporring før mensen.. Tok den ut istad for å bytte. bare bittebittelitt på den i igjen da, mest brunaktig.. Dro til apoteket og kjøpte to tester.. testet nå.. Det er QR tester og jeg ser så vidt svaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak strek på begge to.... Jeg hopper IKKE i taket etter min SA i mai hvor jeg hele tiden hadde svake streker... MEN forskjellen nåp, er kanskje at jeg har hatt en festeblødning.. Som jeg hadde sist jeg var gravid også.. HM.. Er sååååååååååååååååååå spent nå! Skla kjøpe nye tester på vei hjem etterpå, og ta en i morgen tidlig ... Det var vanskleig å se hva slags farge som var på strekene jeg fikk nå, men ser i alle fall at den siden ikke er blendahvit! Der er de første jeg sier dette til, ikke en gang mannen vet.. Han tror jeg har mensen.... Hm.. Ville så gjerne sende bilde til han på MMS, men streken er så svak at jeg tror ikke jeg vil det enda.. GUD!! Tenk om jeg ENDELIG kan rope høyt hurra! Og atden lilel sitter denne gangen!!! MEN, jeg puster ut, ogventer i spenning til i morgen tidlig.. Så de tre første mnd.. så de 6 neste.. Og SÅ se om det er en frisk liten krabat som kommer ut...Tør ikek glede med et tusen prosent før det! ) Artig!! )
Prinsemammaen Skrevet 14. august 2007 #2 Skrevet 14. august 2007 Gratulerer! Så morsomt!! :-) Jeg krysser fingrene for at alt går bra for dere denne gangen! :-)
Blomst75- 24.07.05 + Skrevet 14. august 2007 Forfatter #3 Skrevet 14. august 2007 Takk takk ) Jeg håper )
Kiwi med maispire Skrevet 14. august 2007 #4 Skrevet 14. august 2007 å gratulere:)! Håper det er spire der inni
Venter på 3_de spire Skrevet 14. august 2007 #5 Skrevet 14. august 2007 Grattis med huleboer!! Krysser fingrene for deg!!
Dotten Skrevet 14. august 2007 #6 Skrevet 14. august 2007 Oj, får håpe du er gravid da Masse lykke til.... Blir gøy å overraske mannen, tenker jeg
Blomst75- 24.07.05 + Skrevet 14. august 2007 Forfatter #7 Skrevet 14. august 2007 hehe, jeg klarte ikke å vente, så jeg sendte han et bilde av testen med den svaaaaaaaaaaaaaaaaaaake streken ) Han mente vi skulle gå ut å feire ) Men det blir pizza hjemme istedet, så får vi ta feiringen når ting er mer sikkert.. Takk for gratulasjoner alle sammen, håper jeg kan glede meg over voksende mage (som ikek er pga sjokolade....hehehe) snart!! ) Kommer til å "henge" her en liten stund til!!
Måånestråle Skrevet 14. august 2007 #8 Skrevet 14. august 2007 Gratulerer!!! Og god feiring i kveld :)
Gjest Skrevet 14. august 2007 #9 Skrevet 14. august 2007 Gratulerer!! Skulle selv hatt ikm i helgen, og testet positivt i dag. da får vi termin nesten samtidig da... Håper spiren sitter på oss begge, og vi kan kose oss med voksende mager.
90210 Skrevet 14. august 2007 #10 Skrevet 14. august 2007 gratulerer så mye!!! Kose deg masse med den lille huleboeren fremover Lykke til!
Blomst75- 24.07.05 + Skrevet 14. august 2007 Forfatter #11 Skrevet 14. august 2007 Jepp! BLIr spennende! Skla som sagt ta en test til i morgen da! Foreløpig beregnet termin hos meg ble 22.april 2008 )
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå